Tajemství, které vám neřekne žádný lékař: Česnek je nejúčinnější přírodní prostředek v boji proti bradavicím a kuřím očím

Trápí vás bradavice a už si nevíte rady, jak s nimi efektivně zatočit? Kazí vám vzhled a rádi byste se jich nadobro zbavili? Možností je samozřejmě několik, nicméně některé jsou poměrně finančně náročné a umí být také bolestivé. Taková bradavice umí být velmi nepříjemná, a pokud ji má člověk na nevhodném místě na těle, může mu způsobit i spoustu trápení. Neutrácejte za drahé chirurgické odstranění, ale vyzkoušejte několik přírodních metod s pomocí česneku. Možná jste ani netušili, že právě česnek působí na bradavice skvěle. S jeho pomocí se jich zbavíte a budete si moci plně užívat života.

Nepříjemné, nevzhledné a hojné

Bradavice jistě všichni znáte. Jste o velmi nevzhledné kožní výrůstky, které pro kůži rozhodně nejsou dobré. Mnoho dermatologů proti nim bojuje, protože se týkají až 10 % populace. Někdy umí zmizet sami, ale většinou je potřeba proti nim zakročit. Mnoho lidí bradavice trápí, protože se nachází na místech, kde mohou působit velmi nepříjemně. I přes to, že nemusí způsobovat větší komplikace, většina lidí se jich chce, co nejrychleji a nejbolestněji zbavit. Chirurgický zákrok, laserová operace nebo přírodní metody s použitím česneku. Stačí si jen vybrat, ale dopředu doporučujeme metody s česnekem.

Typy bradavic

Bradavic je několik typů, a my se na ně teď podíváme. A opravdu se nejedná o kouzelné Bradavice se slavným kouzelníkem, ale o ty kožní. Běžné bradavice nezpůsobují žádnou bolest, ale umí být dosti nepříjemné a mnohdy i nakažlivé.

Vláknité bradavice se běžně vyskytují na obličeji a v oblasti krku nebo úst. Ploché bradavice jsou tmavě růžové a rovněž se nacházejí na obličeji nebo na prstech a rukách. Plantární bradavice se vyskytují na dolních končetinách a mohou mít negativní vliv na chůzi člověka. Posledním typem jsou genitální bradavice, které se nacházejí v oblasti genitálií a mohou se přenášet pohlavním stykem.

Účinný bojovník

Nyní se podíváme na česnek, který dokáže s bradavicemi účinně bojovat. Česnek vám jistě představovat nemusíme, nicméně je vhodné se zmínit, že obsahuje spoustu antioxidantů, které prospívají lidskému tělu a mají blahodárný vliv na stárnutí kůže. Je také antibakteriální a díky sloučeninám síry dokáže účinně bojovat s viry. Podle některých dermatologů stačí používat přípravek z česneku dva týdny a už budou patrné výsledky.

Česneková pasta

Chcete-li začít používat česnek na bradavice, rozdrťte ho na pastu, přidejte k němu pár kapek esenciálního oleje a potřete s tím bradavice. Nechte mast působit 7 hodin, ideálně přes noc, a poté omyjte teplou vodou. Každodenním používáním docílíte perfektních výsledků. Je ovšem nutné dodržovat pravidelnost, být trpělivý a mít víru, že se vše podaří.

Mezi další alternativní možnosti na bradavice lze zařadit: čajové oleje, aloe vera, propolis nebo dokonce ananas. Vždy se ovšem poraďte se svým lékařem, než začnete danou metodu používat, protože například česnek není vhodný pro lidi, kteří trpí problémy s krví.