David Hampl
25 února, 2020

Chřipka a rýma jsou nemoci, které trápí lidstvo snad nejvíce. Obě nemoci umí zaútočit naprosto nečekaně a nikdo nikdy dopředu neví, kdy to chytí právě jeho. Každopádně, jakmile vás to chytne, je potřeba umět s tím bojovat. Boj je ovšem mnohdy velmi těžký a namáhavý a kolikrát nezbývá než se zabalit do peřin, vyzbrojit se medikamenty a čekat, až nemoci odejdou. Říká se, že léčená rýma trvá 7 dní a neléčená rýma trvá týden. My vám však dnes ukážeme 2 metody, pomocí nichž se budete moci rýmy a možná i chřipky zbavit během pouhých 25 vteřin. Pokud nevěříte, nedivíme se, ani lékaři zpočátku nevěřili. Výsledky a spokojenost uživatelů jsou však silným důkazem toho, že metody fungují.

Dva skvělé triky

V současné době existují pouze dva způsoby, pomocí nichž se můžete zbavit nepříjemné rýmy za pouhých 25 vteřin a odblokovat tak svůj ucpaný nos. Jsou to naprosto geniální metody, které rozhodně vyzkoušejte, až rýmu budete mít. My však pevně doufáme, že se vám rýma vyhne, protože moc dobře víme, jak umí být nepříjemná, a to nemluvíme o chřipce. Podívejte se navíc na video, které triky znázorňují.

Dokonalá akupunktura

První metodou je metoda, která připomíná akupunkturu. Spočívá ve speciální sestavě určitých tlaků, jejichž výsledkem je uvolnění ucpaného nosu. Stačí se jen dotknout špičkou jazyka patra v ústech na dobu jedné vteřiny a poté tlak uvolnit. Hned poté je potřeba zatlačit prstem do středu čela mezi oči a pustit. Oba kroky je nutné opakovat po dobu 20 vteřin a budete se divit, jak se vám uleví.

Zadržte dech

Druhou metodou je zadržení dechu, o které už možná někteří slyšeli. V každém případě se jedná o opravdu účinnou metodu, který vám pomůže a napálí tak váš mozek. Zakloňte hlavu dozadu, stiskněte si nos dvěma prsty a zadržte jednoduše dech a je to. Jakmile budete mít pocit dušnosti, rychle se nadechněte. Opakujte a vždy držte dech, jak dlouho to jen půjde.

Sdílejte článek