Tajemství oddané učitelky bylo odhaleno po její smrti!

Genevieve Via Cava byla učitelkou s velmi neobvyklým tajemstvím. Po celý život byla speciálním pedagogem ve škole v Dumontu v New Jersey. Strávila tam neuvěřitelných 45 let jako učitelka. Svou práci velmi milovala a celý život žila velmi skromně. Nikdo by do ní neřekl, že by mohla mít nějaké velké tajemství. To se ukázalo až po její smrti díky poslední vůli.

https://www.zinoti.lt/

Skromná žena

Genevieve byla skromná. Nikdy neutrácela příliš mnoho peněz, používala kupóny na nákupy a příliš si nekupovala nové oblečení. Byla velmi spořivá a vypadalo to, že nemá příliš mnoho peněz. Její rodinou se stali její studenti. Nikdy nezaložila rodinu a neměla žádnou blízkou rodinu. V roce 1990 odešla do důchodu, ale školu stále pravidelně navštěvovala.

Po její smrti přišlo nečekané překvapení. Pár týdnů po její smrti (ve věku 88 let) škola obdržela šílenou zprávu. Právník pozůstali je kontaktoval s tím, že jejich škola je uvedena v závěti zesnulé učitelky. Ukázalo se, že učitelka byla multimilionářka, která měla nespočet nemovitostí. V závěti napsala, že škola, kde působila 45 let, dostane nemalé peníze.

Čtěte také: Mohou děti vidět duchy? Kamerový záznam to potvrzuje

Šokující zpráva

Škola obdržela šek na milion dolarů! Genevieve ve své závěti napsala, že její studenti byly vždy jako její děti a chce jim něco věnovat. Proto odkázala milion dolarů škole, kde působila po celou svou kariéru. Žena také věnovala milion dolarů blízkému příteli a jeho rodině. Personál školy ani studenti nemohli uvěřit, že žena nastřádala tolik peněz.

Po celý život vypadala velmi nenápadně a žila naprosto běžným životem. Působila jako skromná poustevnice, která obětovala celý život své práci a svým studentům. Nikdo nemohl tušit, že má v záloze obrovské překvapení pro školu i přátele. Její bohatství bylo obrovské a přitom chodila na veřejnosti ve starém oblečení. Něco takového se nevidí každý den!

Zdroj: zinoti.lt