Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje tam, kde ostatní rady končí: Stačí pár dní a své tělo nepoznáte! – výsledek zaručený

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem celulitida, máme pro vás možné řešení. Nebude to náročné a prostředek k její likvidaci si můžete vyrobit jednoduše doma. Celulitidou přitom netrpí pouze ženy, ale týká se i většího množství mužů.

Řešením se anticelulitidový olej

Někteří se z obav před pohledy ostatních bojí vycházet ven. Letní měsíce jsou krušné, protože nás  na pláži, u bazénu, ale i při běžné procházce venku nutí odhalovat části těla, která by někteří z nás raději měla zakryté. Možností je celulitidy se jednoduše zbavit. Jedna z možností je výroba anticelulitidového oleje. Ten by nám měl pomoci do 2-3 měsíců od počátku aplikace. Používat bychom jej měli asi 4-6 denně. Stačí se olejem namasírovat, ten už se postará o odstranění odumřelých buněk, také stimuluje krevní oběh a vyživuje naší pokožku.

Výsledný olej se skládá z mixu několika dalších olejů. Je to 100 ml olivového oleje, 20 ml rozmarýnového, 20 ml jalového, 20 ml sladkého paprikového oleje, 20 ml citronového oleje a 20 ml hřebíčkového.

Čtěte také: Muffiny nasladko zná každý. Vyzkoušejte ale tyto chlebovo-vaječné mufinny se sýrem a kyselou smetanou!

  • oleje v takovém množství se nechají koupit v malých lahvičkách
  • každý je dobrý na něco jiného, až jejich kombinací se však hodí při boji s celulitidou

Pozor na hřebíčkový olej

Hřebíčkový olej je poměrně alergenní, proto nejprve kápněte na svou pokožku, vmasírujte a počkejte půl hodiny, zda se reakce na kůži neprojeví. Pokud se nic nestalo, smíchejte všechny oleje a skladujte na místě chráněném před světlem při pokojové teplotě.

Nejprve si dejte horkou lázeň, pak pokožku potřete mořskou solí a pak už stačí jen vmasírovat směs olejů na dobu minimálně 10 minut. Intenzivnější masáží se olej absorbuje do pokožky, není třeba jej umývat. Sprchu či další koupel bychom si měli dát nejdříve za 10 hodin. Před aplikací oleje nepoužívejte žádné parfémy ani deodoranty. Ty by mohly ovlivnit účinek oleje.