David Hampl
23 srpna, 2019

Máme pro Vás velmi nečekanou, ale hlavně velmi překvapivou zprávu. Jeden z nejoblíbenějších a nejsledovanějších televizních seriálů v naší zemi totiž na začátku nového vysílání v září zažije velké změny. Postava, která je považována za jednu z nejoblíbenějších se rozhodne pro velmi zásadní čin, a to přímo spáchat sebevraždu. Je samozřejmě jasné, že tento čin pořádně seriálem zahýbe. Sebevražda oblíbené postavy je věc, která nenechá nikoho chladným. Proč si oblíbená postava chce sáhnout na život?

Konec oblíbené hvězdy

Všichni to jistě znáte. Máte oblíbený seriál, který pravidelně sledujete. Buď sami nebo s rodinou. Je velmi pravděpodobné, že si v tomto daném seriálu vyhlédnete oblíbenou postavu, se kterou prožíváte prakticky všechno. Postava se v podstatě se pro Vás stane hlavní náplní celého seriálu, a Vy si už ani nedokážete představit, že by to mohlo jít bez ní. A pak se najednou něco stane. Něco, co totálně zamíchá veškerým dějem seriálu, ale především Vámi. Scénáristi Vám totiž oblíbenou postavu odstraní a Vy nevíte, jak dál. I takhle to v dnešní době může být. Něco podobného čeká i jeden český seriál.

Sebevražda přímo v seriálu

V oblíbeném televizním seriálu Ulice dojde hned ze začátku nového vysílání (od září 2019) k velmi zásadním krokům. Jedna z nejoblíbenějších postav se rozhodne sáhnout si na život, což určitě všechny fanoušky této postavy pořádně vyděsí. Nicméně sebevraždy, a celkově vraždy, nejsou v seriálech ničím neobvyklým. Zde půjde ale opravdu do tuhého.

V nové řadě seriálu se máme na co těšit, neboť začne pěkně zostra. Hned na začátku, a to konkrétně v prvním týdnu vysílání dojde jedna z postav k rozhodnutí, že už nechce žít. Dokonce to pořádně ohrozí i samotné natáčení. Pánská jízda Bedřicha a Miloše se totiž promění v noční můru. Během ní totiž dojde Miloš na nevěru své Evy, a pořádně ho to rozhodí. Pravděpodobně jste vyklí, že Miloš řeší problémy celkem komicky, nicméně zde rozhodně o komedii nepůjde.

Ohrožení samotného natáčení

O komedii nešlo ani v rámci natáčení, neboť atmosféra natáčení srpnových letních scén na chatě u rybníka nebyla příliš přívětivá. Na chatu v Křešíne u Pacova se všichni samo zřejmě těšili, neboť se jednalo o dvoudenní výlet z Prahy, nicméně to nedopadlo úplně podle představ.

Hlavní roli zde totiž sehrálo počasí, které absolutně zradilo, což na konci května umí. Herci se tedy museli oblékat do péřovek, kulichů a rukavic, aby vůbec natáčení vydrželi. Chvíli to vypadalo, že se vše kvůli počasí zruší, ale nakonec se vše natočit podařilo. Nejvíc to prožíval herec Adrian Jastraban (Bedřich), který také uvedl, že mrazivých scén bylo opravdu mnoho.

Miloš opravdu trpěl

Mnohem hůře, tedy aspoň podle scénáře, na tom byl herec Jiří Štrébl (Miloš), neboť tomu byly předepsány scény přímo v rybníce. A letošní konec května opravdu počasí nepřál, tudíž si Miloš musel hodně vytrpět. Není tedy divu, že ho napadlo sáhnout si na život. Jak to všechno dopadne se dozvíte už během tohoto týdne.

Sdílejte článek