Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení, víme jak na to! -
Menu

Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení, víme jak na to!

Vévodkyně z Cambridge se opakovaně objevila na veřejnosti se stejným oblečením, i když si může dovolit několikrát denně změnit své šaty. Rafinovaná elegance v rámci rozumné spotřeby je jedním z důvodů, proč si Catherine zasloužila lásku britských občanů. Žádné z jejích oblečení neopakuje předchozí. Vévodkyně pokračuje v tradici, kterou stanovila její legendární tchýně princezna Diana.

Protože si uvědomujeme, o jak úžasnou schopnost se jedná, neboť Vám může ušetřit tisíce korun, rádi bychom se s Vámi dnes podělili o triky Kate Middleton, které používá k tomu, aby stejnou věc přivedla znovu k životu s cílem vytvořit zcela nový outfit!

1. Krémové šaty

Vévodkyně měla tento elegantní kabát nejméně čtyřikrát: na křtiny princezny Charlotty v roce 2015, při přehlídce na počest královniny oficiálních narozenin v roce 2016, během oficiální návštěvy Belgie v roce 2017 a na svatbě prince Harryho a Meghan Markle v květnu 2018.

Pro každou příležitost si vévodkyně zvolila různé klobouky a různé účesy. Na události v Belgii, na klopě kabátu můžete vidět brož v podobě červeného máku, která slouží jako symbol vzpomínky na oběti vojenských a civilních ozbrojených konfliktů. Tento detail činí celkový vzhled poněkud odlišný.

2. Červené šaty

Tyto nádherné šarlátové šaty, které Kate již opakovaně nosila, jsou dokonalým kouskem v jejím šatníku. Outfity vévodkyně zahrnující tyto šaty se však vyznačují různými doplňky. Např. při jedné příležitosti Cathrine zvolila klobouk a brož, zatímco při druhé zvolika více konzervativní variantu.

3. Smaragdové šaty

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Záhadné bedny na letišti si dlouhou dobu nikdo nevšímal. Po…

Dodržování bezpečnosti patří na letištích mezi nejzásadnější a nejkontrolovanější pravidla. Především po nejrůznějších teroristických útocích či nehodách se vždy pravidla…
ZE ŽIVOTA

Budete překvapeni tím, jakým způsobem sešili pacientovi ránu v jedné…

Úroveň zdravotnictví je jednou z často diskutovaných otázek nejen v České republice, ale také u našich sousedů na Slovensku. Lidé samozřejmě chtějí…
ZE ŽIVOTA

Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z…

Kamery jsou dnes téměř na každém kroku a neustále kontrolují náš pohyb. Jsou lidé, kterým to oprávněně vadí, neboť mají…
KRÁSA A MÓDA

Trápí Vás popraskané paty? Použijte tuto metodu a je po…

Celý den jste na nohou a nemáte čas si ani pořádně odpočinout? Bolí Vás nohy a ke všemu Vám opět…
ZAJÍMAVOSTI

Oslí mládě je nehezky zraněno. Neuvěříte, co udělá jeho máma.…

Děti jsou prioritu všech rodičů na světě. Blázen je ten, který se o své děti nestará nebo je dokonce zanedbává…
ZE ŽIVOTA

Tohle snad ani nemohou být normální lidé. Co udělali? Měli…

Někteří lidé jsou opravdové zrůdy. Jinak se to ani nedá napsat, jelikož pokud se někdo zbaví svého psa tím nejhorším…