Taneční duo přišlo na pódium a během 10 sekund omráčilo porotu i celý sál: Vzrušujícím tancem a akrobatickými výkony – VIDEO vám vyrazí dech!

Už jste slyšeli o slavném ukrajinském páru Valeriy a Yulii? Určitě znáte desítky tanečních párů, ale při sledování tohoto dua, v průběhu jeho akrobatického vystoupení, se zastavuje dech! Na internetu v posledních dnech koluje video, které si získalo příznivce po celém světě, když si ho pustíte, uvidíte ten zázrak taky! Internetové video se pyšní již skoro 10 milionům shlédnutí. Takže než si jej pustíte, tak se pohodlně usaďte a následně se už jen kochejte tou nádherou.

Nespustíte oči z jejich triků!

Málokdo by hádal, že tito dva nejsou v reálném světě milenci. Každý jejich pohyb je neskutečně půvabný a vášnivý. Tanečnice Yulie se pružně obtáčí kolem svého partnera s úplnou lehkostí. Valeriy je zase plně soustředěn na svoji partnerku a každý akrobatický kousek s ní, zvládá naprosto excelentně. Diváci nemohou z dua spustit oči a plesají, když Valeriy vyhodí Yulii do vzduchu. Všem divákům se zastaví při takových kouskách dech a sledují, jestli trik dopadne zase skvěle. A samozřejmě dopadne, tento pár zvládá všechno naprosto bez jediného zaškobrtnutí.

Oba se můžou pyšnit dokonalým vysportovaným tělem, které je pro tuto gymnastickou a akrobatickou sestavu nepostradatelné.

Čtěte také: Dočkali jsme se! CENA PLYNU prudce klesá. Neuvěříte, čemu za to můžeme děkovat.

Jen málokdo z nás pochopí, jak někdo dokáže, tak neskutečné věci. Takováto cvičení stojí léta úsilí, většinou tito lidé začínají již v dětství a mají svůj individuální rozvrh tak, aby skloubili jak vzdělání, tak jejich koníček, který je zároveň jejich vysněnou profesí. Ale takovéto akrobatické kousky nejdou dělat do konce života, proto většina takovýchto sportovců, končí už ve středních letech se závodní kariérou a vydá se například na dráhu trenéra.

Na nic nečekejte!

Pokud si video pustíte, uvidíte, že nebudete litovat. Souznění pohybu těch dvou, je i pro vás úžasný relaxační odpočinek. Všechno jako celek působí, jako jedno velké pohybující se umělecké dílo. Naše rady pro sledování videa jsou takovéto:

  • Popcorn do ruky
  • Pohodlné křeslo
  • Pokud se vám video bude líbit, tak jej sdílejte!