David Hampl
6 prosince, 2019

Občas se stane, že způsobíme něco, co jsme původně vůbec neplánovali. Chceme udělat nějakou věc, a přitom tím nevědomky pobavíme nebo v horším případě pobouříme mnoho lidí. Přesně něco takového se stalo jednomu mladému tatínkovi, který se snažil naučit svou malou dcerku říkat slovo táta. Celý výcvik si natáčel na kameru, takže se o zážitek mohl podělit. Netušil ovšem, jakou lavinu tento snímek strhne mezi lidmi. Video se stalo hitem internetu a mladému otci se teď směje většina internetu.

Procházka se změnila v zábavu

Jednoho dne se vydal mladý tatínek se svou dcerou na procházku. Byl celkem krásný den, a tak si řekl, že využije času, kdy je s dcerkou sám a naučí ji říkat slovo „táta“. Zřejmě chtěl, aby se děvče naučilo oslovovat i jeho než jen maminku. Své úsilí se rozhodl natočit na kameru a sdílet na internetu. Kdyby věděl, co tím způsobí, možná by si příště natáčení a sdílení rozmyslel.

Chtěl naučit nové slovo

Malá dívka už uměla velmi dobře vyslovovat „maminka“, ale s vyslovením „táta“ měla stále velké potíže. To byl možná hlavní důvod, proč se tatínek rozhodl tuto situaci změnit. Už to bylo velké děvče, takže naučit se vyslovovat další slovo by neměl být problém. Jednalo se o nizozemskou rodinu, ve které se slovo „táta“ vyslovuje jako slovo „papá“. Už teď je vám možná jasné, jak nácvik tohoto oslovení mohl probíhat.

Baba místo papa

Když spolu přecházeli silnici, opakoval tatínek dceři stále toto slovo. Nejprve ji slyšel říkat „baba“ a to z jednoho prostého důvodu. Otec se rozhodl, že zdůrazní písmeno „p“, což neměl dělat. Dívku to pobavilo natolik, že nebyla schopná toto slovo opakovat. Z toho důvodu říkala jen „baba“. Celé to působilo velmi zábavně a bylo vidět, že otec s dcerou zde mají opravdu krásný vztah. Podívejte se sami na video, které vám určitě zvedne náladu.

Sdílejte článek