Tato 12ti členná rodina vás oslní svými tanečními dovednostmi: Musíte také vidět toto VIDEO!

Je velmi časté, že se v rodině dědí talent. Občas je to cit pro rytmus, zručnost a podobné vlastnosti. Velmi unikátní je ale 12ti členná americká rodina Willisových z Nashville v Tennessee, která si říká The Willis Clan. Kromě muzikantství, které mají rodiče i všechny děti v krvi, vás ohromí i svými tanečními dovednostmi.

Všestranná umělecká rodina

Tobyho a Brendy se spolu se svými dětmi věnují své vášni – hudbě a tanci. Ve Spojených státech se proslavili jako obdoba Kelly Family. Kočovná zpívající rodina se jako The Willis Clan dokonce dostala do čtvrtfinále oblíbené soutěže America´s Got Talent. Pokud se na některé z jejich vystoupení podíváte, jen s těží by vás napadlo, že se jedná o příbuzné, nebo dokonce rodiče a jejich děti.

Během tance si můžete všimnout precizních a vytrénovaných pohybů. Kromě tohoto tance ale zvládají někteří členové mnoho dalších stylů na profesionální úrovni, zatímco ti další vynikají ve hře na hudební nástroje, zpěvu nebo malování.

Čtěte také: Vyzkoušejte tento cvik a uvidíte, že jako zázrakem zmizí bolesti chodidel, kyčlí, stejně jako vašich kolen

Radost ze zpěvu i tance

Ptáte se, jak je možné že se rodičům přimělo všechny děti motivovat k umělecké činnosti? Zřejmě se nemuseli složitě snažit. Děti mají tento způsob života zkrátka v krvi. Jak je patrné z jejich vystoupení, kromě perfektně nacvičených kroků se snaží diváky i porotu zaujmout radostí, která z nich čiší. Jak vidíte na jejich upřímných úsměvech, to se jim rozhodně podařilo. Člověk, který vidí takovou radost z tance je hned veselejší a je mu také do skoku.

Není pochyb, že vychovávat tolik dětí, je nelehký úkol. Zatímco v jiné rodině by vládl naprostý chaos, Willisovy spojuje hudba a tanec. Díky umění žijí v naprosté harmonii. Nic jim nebrání v tom, aby dohromady tvořili radostná vystoupení, které si užívají oni i nadšení diváci. Vše je dáno jejich jedinečným talentem a způsobem života. Sedět doma na gauči u televize je pro tyto děti nemyslitelné. Raději trénují tanec, zpěv nebo hru na hudební nástroj.