Tato babská metoda odstraní zubní kámen a vybělí zuby přírodní směsí -
Menu

Tato babská metoda odstraní zubní kámen a vybělí zuby přírodní směsí

Trápí vás zubní kámen a nepříjemný vzhled vašich zubů? Zbavte se problémů pomocí této přírodní směsi, která má prokazatelně pozitivní účinky. Tatar je nažloutlý plak, který se hromadí a ztvrdne ve sklovině našich zubů. Dnes vás naučíme, jak se těchto problémů přirozeně zbavit. Dobrou zprávou je, že se těchto problémů můžete zbavit, aniž byste museli navštěvovat zubaře. Stačí si pořádně pročíst tento přírodní recept a vyzkoušet ho. Vaše zuby budou opět jako nové a budou zářit krásně bílou barvou.

Pozor na tatary

Odstraňte zubní kámen ze zubů přirozenou metodou a vyhněte se tak bolestivým a drahým návštěvám u zubaře. Jednou z věcí, která nejvíce kazí náš úsměv, je tatar. Není to nic jiného než nažloutlý plak, který se hromadí a vytvrzuje sklovinu našich zubů. Děje se to zejména v oblastech poblíž dásní. K odstranění zubního kamene můžeme použít následující přírodní lék.

Potřebné suroviny

Pro jeho přípravu bude potřeba: sůl (půl lžíce), sklo, voda, hůlka, kartáček na zuby, jedlá soda (jedna polévková lžíce), antiseptická ústní voda a peroxid vodíku.

Pořádně vypláchnout

Nejprve musíme smíchat jedlou sodu se solí ve stejné nádobě. Nyní kartáčkem navlhčeným v teplé vodě potřeme touto směsí naše zuby. Nakonec si vyčistíme zuby touto domácí pastou po dobu 5 minut. Poté jednu sklenici naplníme peroxidem vodíku a smícháme s trochou teplé vody. Touto látkou několik minut vyplachujeme ústa. Nakonec tekutinu vyplivneme a ústa znovu vypláchneme čistou vodou.  Nakonec pomocí párátka (hůlky) odstraníme zubní kámen nahromaděný na okraji zubů. Tím získáme zdravý bílý úsměv.

Nyní už víte, jak odstranit zubní kámen a nepříjemný plak. Nemusíte proto chodit zbytečně k zubaři, protože si v klidu připravíte tuto směs doma. V případě, že by se situace se zuby zhoršila, je návštěva zubaře nutností. Z toho důvodu berte tuto metodu jen jako doplněk, a nikoliv jako hlavní lék.

Tisk
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…
Nezařazené

Pár koupil opuštěnou stodolu a během 2 měsíců ji proměnil…

Jste mladí a rádi byste bydleli v krásném domě s velkou zahradou? Máte spoustu plánů, jak byste si dům vybavili a co…