Tato čtyři znamení zvěrokruhu patří mezi nejvíce pokrytecké. Nejste v tomto seznamu také?

Máte rádi pokrytce a pokrytecké chování? Pravděpodobně ne, protože téměř nikdo to nemá rád. I přesto, že pokrytectví nemáme rádi, většina z nás pokrytci jsme, aniž bychom si to nějak uvědomovali. Výzkumy a statistiky ukazují, že nejvíce pokrytečtí lidé jsou osoby, které se narodili v jednom ze čtyř těchto znamení zvěrokruhu. Máte rádi horoskopy a věříte na ně? Ať už ano nebo ne, něco na tom rozhodně bude, protože velká část pokrytců je právě jedním z těchto znamení. Pojďme se podívat, které to jsou. Možná tak konečně odhalíte, zda vám lidé říkají pravdu nebo si vymýšlejí. Krásná tvář a hezké řeči nemusí být vždy pravdivé.

Váhy

Prvním znamením, které patří mezi nejvíce pokrytecké, je znamení Váhy. Váhy se neustále snaží vytvářet ve svém okolí harmonii a nutno říct, že jim to celkem jde. Pod svým krásným a přátelským povrchem ovšem se ovšem umí skrývat skutečný ďábel. K tomu, aby si získali lásku a pozornost okolí, dokáží lhát a vymýšlet si nejrůznější věci. Dejte si proto pozor, pokud vám bude nějaká váha mazat med kolem pusy.

Lev

Druhým pokryteckým znamením je lev. Lvů je celá řada a víme o nich, že umí být dosti panovační a tvrdí. Mají také sklony k narcismu a dokonalosti. Lev touží být neustále v centru pozornosti a svým egem a hrdostí chce být nad ostatními. Pro svou vlastní potřebu a úspěch jsou schopní vytvářet nejrůznější lži a nesmysly. Chtějí tak i bránit svůj vlastní obraz, aby nikdo nepoznal, co se v nich ukrývá. Na lvy je tedy také dobré dát si občas pozor.

Čtěte také: Trpíte na vysoký cholesterol? Pak byste měli pít po 10 dnů tento zázračný přírodní nápoj. K jeho přípravě Vám postačí jen 2 suroviny!

Ryby

K pokryteckým znamením patří také ryby. Osoby s tímto znamením jsou ve většině případech velcí snílci, kteří často ztrácí kontakt se skutečným světem. Umí si vymýšlet a hledat okolní cesty, než aby se přímo podívali do očí pravdě. Rádi žijí v míru, nemají rádi konflikty, nicméně si umí také vymýšlet lži. Z toho důvodu je nutné brát řeči ryb občas s velkým nadhledem, protože nikdy nevíte, zda to, co říkají je pravda.

Beran

Posledním znamením, které patří do skupiny pokryteckých, je znamení berana. Beran je vzpurný, ohnivý a arogantní, a všechno většinou musí být podle něj a tak, jak si to představuje. Dokáže se velmi rozzlobit, rozzuřit a umí být dosti krutý na své okolí. Pokud má velké ambice a cíle, dokáže být velmi nebezpečný a nebojí se žádného nebezpečí.