David Hampl
12 listopadu, 2019

Hledáte inspiraci, jak změnit své současné obydlí, ale nenacházíte žádný nápad? Všechny dostupné nápady jsou už ohrané a chtěli byste něco originálního? Možná vás inspiruje nápad mladé dívky, která udělala něco, co vás zaručeně dostane na kolena.

Dívka, která inspiruje svět

Mladá dívka jménem Elsa Rhae je opravdovou uměleckou duší, která dokáže proměnit staré a ohrané v nové a moderní. Je neuvěřitelně kreativní a talentovaná osoba, jejíž původní projekty si můžete prohlédnout na jejím osobním youtube kanálu. Třeba vás tak inspiruje k něčemu, co svět ještě neviděl. Její kanál je velmi populární hlavně díky tomu, že zde vše ukazuje přesně krok za krokem. Díky tomu vzniká šance vytvořit něco mimořádně originálního. Stačí jen trocha trpělivosti, touhy a také trochu talentu.

Z nudných zdí tvoří radost pro oči

Elsa se projevuje na mnoha úrovních, nicméně jejími hlavními projekty jsou způsoby, jak obnovit staré, šedé a ponuré zdi bytů a domů. Má opravdu skvělé nápady, které končí naprosto vždy úchvatnými výsledky. Obzvláště jeden z jejích původních návrhů je natolik úžasný, že se o něj s vámi podělíme.

Malířská páska a trocha barvy

V případě tohoto projektu, resp. změny, použila Elsa jen běžnou malířskou pásku. S pomocí pásky a trochy kreativity se jí povedlo vytvořit nádhernou uměleckou kompozici. Podívejte se, jak si Elsa počínala od samého začátku až po konečný výsledek.

Na samém začátku si vytvořila návrh na kus papíru, aby se samotná realizace obešla bez komplikací. Jakmile měla vzor připravený, pustila do realizace, ke které použila jen lepící pásku. Projekt vyžadoval hodně trpělivost a času, ale konečný výsledek stojí za to. Když měla vzor přenesený na zeď, ujistila se, že páska na všech místech dobře drží, pomocí lžíce. Pak stačilo vzor vymalovat pomocí efektivní metody gradientu. Aby se vzor neponičil, musela počkat 24 hodin. Poté opatrně sundala pásku ze zdi. Výsledek? Naprosto úžasný.

Sdílejte článek