Tato fenka byla celý život v temném světle. Budete překvapeni, jak zareagovala, když se poprvé dostala na světlo a do volného prostoru. Tento příběh vás musí dojmout

Psi jsou nejpopulárnější domácí mazlíčci. Bohužel mnoho lidí dělá při pořízení velkou chybu. Než aby si koupili psa takzvaně s papíry, nebo si našli psa v útulku, dají na různé druhy inzerátů. Pes je následně bez papírů, ale levný. Bohužel problémem tohoto stavu je to, že psi pocházejí z takzvaných množíren. A ty jsou obvykle spojeny s opravdu žalostnými podmínkami, což dokládá i příběh fenky, která byla v jedné z takových množíren nalezena. Jak to s ní dopadlo, když ji vynesli na denní světlo do otevřeného prostoru?

Šílené podmínky k životu musel tento malý pudlík snášet každý den

Existuje organizace, která se zabývá pomocí pejskům, kteří nejsou chováni správně. Tato organizace nese označení Humane Society of the United States a funguje v USA. A právě díky této organizaci mohla být fenka pudla zachráněna. Lidé, kteří se na tom podíleli, vylíčili, v čem musela žít. A také přidali pár fotografií. Fenka byla zavřená v tmavém a také chladném a vlhkém sklepě, kde nebylo ani denní světlo. Dále neměla skoro žádný prostor, jelikož byla zavřená v kleci. Péče o ní byla naprosto minimální, což se podepsalo jak na jejím vzhledu, tak i na zdravotním stavu. Pomoc přišla v podstatě za 5 minut dvanáct.

Čtěte také: Hnědé banány? Nevyhazujte je! Podívejte se, že i hnědé banány mají obrovské využití.

Vypadalo to beznadějně, ale fenku se zachránit podařilo

Když lidé z organizace Humane Society of the United States viděli dané místo, zcela pochopitelně nemohli uvěřit svým očím. A to i ve chvíli, kdy viděli zuboženého pejska. Ten byl ihned vysvobozen z klece a bylo třeba mu dopřát náležitou zdravotní péči. A to v kvalitní veterinární ordinaci, která se na léčbu týraných zvířat specializuje. Zde jí lékaři dali nejenom dohromady, ale hned se povedlo dát fence i nový domov. Ujala se jí jedna z pracovnic na tomto místě, a to Brenda Tortoreo, která zde pracuje na recepci. Té bylo malého pejska tak líto, že si ho hned po léčbě vzala domů, a to z důvodu, aby mu ukázala skutečnou lásku a skutečný život.

Pejsek byl zanedbaný po všech stránkách a učil se objevovat svět

Byl zanedbaný jak pokud šlo o hygienu, tak i pokud šlo o lékařskou péči. Nutno říci, že co šlo, to bylo napraveno u lékaře. Dále bylo třeba naučit pejska běžným návykům, což bylo poměrně složité. Bylo vidět, jak je zanedbaný. Dokonce neuměl vůbec běhat, když chodil tak jenom v kruhu a vůbec nevěděl, co je to denní slunce, nebo co jsou věci okolo něho. Jak v interiéru, tak i venku. Postupně, i díky milující majitelce začínal zapomínat na minulost a naopak si začal užívat života.

Nyní je to spokojený domácí mazlíček

Jak tento příběh dopadl? Naštěstí dobře. Fenka pudla je členem rodiny a jedná se o velmi krásného a milého pejska, který rozdává radost a lásku. A obojí také přijímá. Zde se záchrana povedla na sto procent. Nutno ale dodat, že se jedná jenom o jeden příběh. Podobných je po celém světě mnoho. A bohužel je i mnoho množíren, které se nepovede odhalit. A to vede k situaci, žen zde utrápení pejsci umírají.