Tato kanadská modelka jasně ukázala, že jí záleží na zvířatech. Nejenom, že o tom mluví, ale reálně jim i pomáhá. Právě díky ní dostal tento ochrnutý pejsek druhou šanci. Jak mu pomohla a co vše dokázala zařídit? -
Menu

Tato kanadská modelka jasně ukázala, že jí záleží na zvířatech. Nejenom, že o tom mluví, ale reálně jim i pomáhá. Právě díky ní dostal tento ochrnutý pejsek druhou šanci. Jak mu pomohla a co vše dokázala zařídit?

Lidé často přehlížejí utrpení a odvracejí se od toho, co není přímo jejich problémem. Tato modelka se ale zachovala jako pravá hrdinka a zachránila zmrzačené štěně, nad kterým ostatní již zlomili hůl a nestálo jim za to, aby se jej pokusili zachránit.

Smutný plážový přízrak

Megan je kanadská modelka, která se rozhodla strávit svoji zaslouženou dovolenou v krásném Thajsku. Když Megan vyrazila na svoji vysněnou návštěvu Thajska, nečekala, že bude svědkem něčeho tak smutného, že jí to téměř zlomí srdce. Zrovna, když byla na pláží a užívalo si hřejivých slunečních paprsků, vlahého vzduchu a vůně moře, spatřila smutný a zmrzačený přízrak štěněte, jak se pomalu potácí pláží.

Tento pejsek:

  • nemohl téměř chodit
  • byl vyhladovělý
  • smrtelně podvyživený
  • zraněný

Pes byl zraněný takovým způsobem, že se jen těžko na něm dalo hledat místo, kde by neměl více či méně vážné zranění. Megan byla v šoku nejen z toho, v jakém stavu štěně je, ale i z ignorance a nezájmu místních, kteří neprojevili ani nejmenší zájem nebohému zvířeti pomoci.

Vypadalo to, že nepřežije.

Kanadská modelka Megan se nevydržela koukat na utrpení nebohého zvířata a pokusila se mu poskytnou pomoc. Nejdříve se jen snažila vyhledat útulek, kde by se o zvíře mohli kvalifikovaně postarat, ale v tomto hledání bohužel neuspěla.

Megan se každopádně nevzdala a s ubohým zvířetem navštívila veterináře. Nesla tam štěně s obavou, jestli nejde pozdě a zda vůbec štěně přežije dalších pár dnů. Veterinář nechal štěněti udělat rentgen – a jeho výsledky byly zdrcující. Rentgen odhalil, že malý pejsek má rozdrcenou páteř a rozsah toho zranění je takový, že bez speciální péče, kterou mu zde nemohli nabídnout, zemře.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZE ŽIVOTA

Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi…

Zabezpečit dům tak, aby zde malým dětem nehrozilo nebezpečí, je důležitým úkolem každého rodiče. Přesto může stačit jenom malá chvilka…