Tato kanadská modelka jasně ukázala, že jí záleží na zvířatech. Nejenom, že o tom mluví, ale reálně jim i pomáhá. Právě díky ní dostal tento ochrnutý pejsek druhou šanci. Jak mu pomohla a co vše dokázala zařídit? -
Menu

Tato kanadská modelka jasně ukázala, že jí záleží na zvířatech. Nejenom, že o tom mluví, ale reálně jim i pomáhá. Právě díky ní dostal tento ochrnutý pejsek druhou šanci. Jak mu pomohla a co vše dokázala zařídit?

Lidé často přehlížejí utrpení a odvracejí se od toho, co není přímo jejich problémem. Tato modelka se ale zachovala jako pravá hrdinka a zachránila zmrzačené štěně, nad kterým ostatní již zlomili hůl a nestálo jim za to, aby se jej pokusili zachránit.

Smutný plážový přízrak

Megan je kanadská modelka, která se rozhodla strávit svoji zaslouženou dovolenou v krásném Thajsku. Když Megan vyrazila na svoji vysněnou návštěvu Thajska, nečekala, že bude svědkem něčeho tak smutného, že jí to téměř zlomí srdce. Zrovna, když byla na pláží a užívalo si hřejivých slunečních paprsků, vlahého vzduchu a vůně moře, spatřila smutný a zmrzačený přízrak štěněte, jak se pomalu potácí pláží.

Tento pejsek:

  • nemohl téměř chodit
  • byl vyhladovělý
  • smrtelně podvyživený
  • zraněný

Pes byl zraněný takovým způsobem, že se jen těžko na něm dalo hledat místo, kde by neměl více či méně vážné zranění. Megan byla v šoku nejen z toho, v jakém stavu štěně je, ale i z ignorance a nezájmu místních, kteří neprojevili ani nejmenší zájem nebohému zvířeti pomoci.

Vypadalo to, že nepřežije.

Kanadská modelka Megan se nevydržela koukat na utrpení nebohého zvířata a pokusila se mu poskytnou pomoc. Nejdříve se jen snažila vyhledat útulek, kde by se o zvíře mohli kvalifikovaně postarat, ale v tomto hledání bohužel neuspěla.

Megan se každopádně nevzdala a s ubohým zvířetem navštívila veterináře. Nesla tam štěně s obavou, jestli nejde pozdě a zda vůbec štěně přežije dalších pár dnů. Veterinář nechal štěněti udělat rentgen – a jeho výsledky byly zdrcující. Rentgen odhalil, že malý pejsek má rozdrcenou páteř a rozsah toho zranění je takový, že bez speciální péče, kterou mu zde nemohli nabídnout, zemře.

Zázrak pro štětě

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…