Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je diskuse spojená s očkováním. Jaká je skutečná pravda o vakcínách a je očkování správné? Podívejte se, co žena světu vzkázala. Mnohé to šokovalo! -
Menu

Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je diskuse spojená s očkováním. Jaká je skutečná pravda o vakcínách a je očkování správné? Podívejte se, co žena světu vzkázala. Mnohé to šokovalo!

Očkování je poslední roky opravdu velké téma. Jsou tu lidé, kteří říkají, že jedině tak se dají vymýtit různé nemoci. A potom tu jsou lidé, kteří uvádějí, že je pro dítě škodlivé a může mu ublížit. Nutno říci, že je tu ještě třetí skupina. Tou jsou lékaři. Ty jsou doslova jako mezi mlýnskými koly. To proto, že z jedné strany na ně tlačí stát aby očkovali, a z druhé strany se na ně obracejí lidé s otázkou, zda je opravdu očkování vhodné. Tato lékařka už daný stav nevydržela a napsala pravdu.

Její dopis šokoval mnoho lidí. Co v něm napsala?

Proč daný dopis tolik šokoval? To proto, že je v něm zmíněná skutečná pravda. Nikoliv taková, která se šíří různými nepodloženými články, nebo taková, která se šíří na diskuzích. Dopis napsala dlouholetá zkušená lékařka, což ukazuje na jediné. Tento dopis je šokující v tom, že je pravdivý. Koho se dotkl a kdo souhlasí?

Podívejte se na znění dopisu!

Co žena v dopise napsala? To vás rozhodně šokuje. Podívejte se na jeho přesné přeložené znění, které je pro někoho šokují, pro jiného nepravdivé. Žena si ale stojí za svým. Co zde píše?

Dobrý den.

Chci pouze poděkovat za poslední informace na téma vakcín. Jste jedni z mála, kteří ve svém článku naplno řekli, co si o nich myslíte. V době, kdy každý bojuje proti očkování mě těší, že jste se postavili na jeho stranu a řekli pravdu o tom, že je správné a dokonce i nezbytné.

Sama jsem dětskou lékařkou a tak mohu fundovaně posoudit, co je správné a co. V minulosti jsem se snažila říci svůj názor v řadě diskuzí, ale místní bio matky mě vždy urážely, odsoudily a dokonce mě hrubě nadávaly. Některé mě dokonce podezíraly z toho, že spolupracuji s farmaceutickými firmami, které mě platí proto, abych toto říkala a psala. Proto jsem tuto formu osvěty a sdělení svého názoru vzdala.

Nutno říci, že do mé ordinace chodí hodně maminek, které se očkování stále brání. Řeknu jeden případ za všechny, který se mi vryl do paměti nejvíce. Šlo o krásnou holčičku, kterou se matka rozhodla neočkovat. A potom o druhou holčičku jiné maminky, která byla proočkovaná tak, jak být měla. První neočkovaná holčička měla silný kašel, zatímco druhá holčička, ta očkovaná, šla pouze na preventivní prohlídku.

Neočkovaná holčička měla silný kašel a přišla si pro léky. V ordinaci jsem diagnostikovala, že se jedné o velmi silný, takzvaný černý kašel. Bylo třeba ihned zahájit léčbu. Druhá holčička, který přišla jenom na kontrolu však od nakažené neočkované dívenky tento kašel chytla. Bohužel proti černému kašli ještě očkována nebyla.

Později jsem se dozvěděla hroznou zprávu. Zemřela jak neočkovaná holčička, tak i holčička, která očkovaná byla, ale vzhledem k jejímu nízkému věku ne proti černému kašli. Toto mě opravdu šokovalo a rozhodla jsem se napsat matce neočkovaného dítěte dopis, zda je konečně spokojená.

Nejenom, že tato matka nechala kvůli svým hloupým názorům zemřít svou dceru. Právě kvůli tomu, že nebyla očkovaný chytla černý kašel, který dále rozšířila mezi další malé dítě, které ještě nemělo pro svůj věk termín na tuto formu očkování. Její dcera, a tedy i ona jako matka se staly vrahem malé dívky. Kdyby očkována byla, nikdy takový kašel nechytne a nikdy nikoho nenakazí.

Bohužel ke mně do ordinace stále chodí mnoho žen, které očkování odmítají. Nyní už se je nesnažím přesvědčit, ale vždy jim řeknu tento příběh, zda jim stojí za to zabít své dítě, i dítě nevinné maminky. A také měním způsob své praxe. Ty, které nechtějí očkování přesouvám k jiné lékařce a sama beru pouze ty rodiče, kteří se očkovat nechají. Nechci riskovat další mrtvé dítě kvůli sebestřednosti a hlouposti současných bio matek.

Sama jsem ráda, že mnoho chytrých rodičů mě za tento postoj chválí a podporují mě. Sami si jsou vědomi, že očkování může ve výjimečných případech mít nějaký nežádoucí účinek. Stále je to tolerovatelné v porovnání s tím, kolik nemocí díky němu neexistuje a s tím, že jejich dítě bude žít. A jsem ráda, že jsou i další lidé jako já, kteří se nebojí říci pravdu o tom, že očkování není takové, jak o něm mluví bio matky na svých diskuzích, kde hází jednu nepodloženou studii za druhou, často od amatérů, nebo zdiskreditovaných vědců nebo lékařů. Proč věří jim, a ne těm opravdu kvalitním?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Na první pohled obyčejná rostlina, která má však naprosto neobyčejnou…

Už jste někdy slyšeli o rostlině, která by Vám dokázala vybělit zuby, aniž byste museli kupovat drahá bělidla či pasty?…
ZDRAVÍ

Dejte na tyto babské rady a antibiotika ani jiné klasické…

V dřívějších dobách, když neexistovala antibiotika, léčili lidé nemoci především přírodním způsobem. V případě závažných onemocnění samozřejmě výbava běžné kuchyně k uzdravení nepostačila,…
ZDRAVÍ

Trpíte na akné? Důležité je sledovat v jaké oblasti vašeho…

Akné se neobjevuje jenom v pubertě, kdy mladí lidé procházejí různými hormonálními změnami. Akné se objevuje i kdykoliv později. Mnoho lidí…
ZDRAVÍ

Zapomeňte na klasické léky, stejně jako na různé výtažky přírody.…

Proč si lidé pořizují kočky? Odpověď je celkem jednoduchá. Je to proto, že je berou jako své domácí mazlíčky. S nimi…
ZDRAVÍ

Víte co vše je obsaženo v pečivu? Raději nevědět jelikož…

Také patříte do skupiny lidí, kteří si nepečou domácí pečivo ale kupují ho ve velkých marketech? To obvykle pochází z velkých…
ZDRAVÍ

Také po umytí rukou využíváte klasické sušiče? Až uvidíte tuto…

V domácnosti používá každý z nás běžný ručník. Umyjeme si ruce, vezmeme ho do ruky a vysušíme. na veřejných místech však ručníky…