David Hampl
11 února, 2020

Když jsme těhotné, jediné, co nás zajímá, je zdraví dítěte. Těšíme se na něj, až z nás vyklouzne a vykoukne svýma krásnýma očkama na svět. Bude ho čekat život, ve kterém mu dáme všechnu lásku a bezpečí, aby mohlo prožít život plný radosti, štěstí a hojnosti. Není nic krásnějšího než spokojená maminka s miminkem. Co ale v případě, když maminka čeká rovnou dvě děti, resp. dvojčata? V takovém případě je radost dvojnásobná a maminka, spolu s celou rodinou, se nemůže dočkat. Když pak přijdou děti na svět, je celá šťastná. V tomto případě tomu ovšem bylo trochu jinak.

Těšení se na dvojčata

Případ, o kterém vám chceme dnes povědět je poněkud zvláštní, a v jistém směru velmi smutný. Jedna krásná mladá maminka čekala dvojčata a celých devět měsíců se na ně velmi těšila. Celá rodina se samozřejmě těšila s ní, protože v sobě nosila dva nové životy. Když se potom ocitla v nemocnici před porodem, její nadšení už neznalo mezí, tak moc se těšila. Netušila ovšem, že zažije něco, co by ji ani ve snu nenapadlo.

Skutečný příběh

Video, které jsme si pro vás dnes připravili, je součástí produktové řady reklam pro děti s názvem „Baby Mild“. A právě toto video je inspirováno skutečným příběhem, o kterém je dnes řeč. Již zmíněná maminka šla po porodu pozdravit na oddělení svá nově narozená dvojčátka. Když tam dorazila a pohleděla na ně, měla velkou radost. Děti byly moc krásné. Žena měla ovšem zvláštní pocit, který se o pár okamžiků projevil. Jedno z dětí má totiž silné problémy s dýcháním.

Teplo a dotek

Matka neváhá ani vteřinu a bere si dítě do náručí. A pak se stalo něco úžasného. Teplo a dotek matky dělá s dítětem divy. Přestane plakat a začne normálně a poklidně dýchat jako zdravé dítě. Žena tak svou mateřskou sílou přivedla dítě zpět k životu. Úžasný příběh, který v sobě nese silné poselství mateřství. Sdílejte ho a šiřte tak lásku po celém světě.

Sdílejte článek