Tato matka se rozhodla, že po nástupu do práce zajistí svému dítěti hlídání formou pečovatelské služby. Dlouho si myslela, že vybrala tu nejlepší. Až jednou obdržela hrůznou zprávu o ublížení jejímu dítěti! -
Menu

Tato matka se rozhodla, že po nástupu do práce zajistí svému dítěti hlídání formou pečovatelské služby. Dlouho si myslela, že vybrala tu nejlepší. Až jednou obdržela hrůznou zprávu o ublížení jejímu dítěti!

Mateřská dovolená jednou končí a v tu chvíli přichází okamžik, kdy si každá žena musí najít práci. A koordinovat pracovní nasazení a péči o dítě není nic jednoduchého. To je případ i této ženy, která se rozhodla, že osloví pečovatelskou službu. Tedy že osloví chůvu, která bude jejího potomka hlídat a starat se o něho po dobu, kdy bude muset být v práci. To je model, který celosvětově dlouhodobě funguje. To stejné si myslela i tato žena. Až jednou přišel celkem velký šok!

Vypadalo to, že vybrala profesionály

Je jasné, že když se jednalo o její dítě, tam se daná maminka rozhodla prověřit danou pečovatelskou službu, aby vybrala tu nejlepší. Byla přesvědčena o tom, že vybrala opravdové profesionály, kteří se o jejího potomka postarají naprosto dokonale. Vše i tak vypadalo, tedy až do doby, kdy nastal onen osudný den. Od té doby žena litovala, že udělala právě tento krok. Své dítě totiž svěřila do rukou někoho, kdo by se neměl k dětem ani přiblížit. Tomu ale absolutně nic nenasvědčovalo.

Stačil jeden telefonát a přišel velký šok

O jaký telefonát se jednalo? Byl to telefonát na tísňovou linku spojený s oznámením o tom, že dítě je v ohrožení života. Oficiální verze byla, že chlapeček upadl a zranil se. Když ho lékaři přijali, bylo jim v první chvíli jasné, že dané zranění nemohl způsobit pád, ale muselo dojít k něčemu jinému. Muselo zde dojít k týrání. Ihned se rozběhl sled událostí spojené s tím, že policie vyrazila za matkou. Ta ale byla v práci a tak bylo jasné, že ona se daného činu nedopustila. A kdo tedy? Ano, byla to právě pečovatelka.

Zjištění byla strašlivá

Byl to opravdu šok, jelikož podle lékařské zprávy došlo k tomu, že byl chlapeček několik minut pod smrští velmi silných ran a kopanců. To způsobilo několik zlomenin, stejně jako četné podlitiny. To si vyžádalo akutní lékařské zákroky a také dlouhou hospitalizaci. Tím ale šok pro ženu neskončil, jelikož jak se později zjistilo, licence a osvědčení dané pečovatelské služby byla padělaná. Stejně tak byly vymyšleny i všechny pozitivní reference. V tu chvíli si žena už jenom vyčítala, komu že to svěřila svého milovaného chlapečka. Nemohla uvěřit tomu, jakou chybu udělala.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
ZE ŽIVOTA

Viděl uprostřed silnice něco zvláštního. Když přijel blíž, pochopil, proč…

Stává se vám někdy, že zahlédnete něco, co byste rozhodně nečekali? Celý den se vám najednou změní tím nenadálým překvapením?…
ZE ŽIVOTA

Pokud do 15 vteřin najdete odlišný symbol, máte opravdu skvělý…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Pouze pár lidí dokáže na tomto obrázku najít všechny kočky,…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Sestra riskovala a porušila pravidla nemocnice. Díky tomuto činu zachránila…

Nově narozené dítě je radost, na kterou čeká mnoho rodičů. Dlouhé období těhotenství a očekávání je u konce a na…
ZE ŽIVOTA

Řekl své ženě, že ji podvádí, protože je tlustá. V…

Obezita je v dnešní době velmi rozšířená a postihuje čím dál více lidí. Smutné na tom je, že postihuje čím dál…
ZE ŽIVOTA

Našla poznámku na obojku vyčerpaného, opuštěného psa, ale nečekala v…

Této ženě se skutečně přihodil velmi zajímavý příběh. Představte si, že žijete v domě a jednoho dne se na vaší zahradě…