David Hampl
29 května, 2019

Krasobruslení je sportem, který sice nepatří mezi nejpopulárnější na světě, ale to vůbec neznamená, že by tento sport nebyl zajímavý. Každý, kdo se tomuto sportu věnuje, si zaslouží obdiv, jelikož jeho výkon na ledě je ve většině případů skutečně unikátní. A že se nejedná o sport jenom pro velmi úzkou skupinu lidí, to dokládá fakt, že je i na olympijských hrách.

Mladá talentovaná krasobruslařka zaujala

I když se sportu nevěnují stovky tisíc lidí, je třeba říci, že konkurence je poměrně velká. Kladem pro budoucnost je určitě fakt, že toto sportovní odvětví má celou řadu mladých a nadějných talentů. Sem se řadí také Taryn Jurgensenová, která je opravdovým talentem, což uznávají jak její konkurentky, tak to říkají i její fanoušci a také trenéři. Je jí 25 let a rozhodně je možné říci, že má dobře našlápnuto být celosvětovou hvězdou. Dokáže o tom přesvědčit na jakémkoliv vystoupení. A toto rozhodně není výjimkou.

Správná hudba je základ

V čem spočívá každé vystoupení? Jde nejenom o umění na ledě, ale jde také o to dokázat sladit své pohyby s hudbou. Díky tomu někteří takové vystoupení označují i za umělecké dílo. Proto je na místě nejenom trénovat jednotlivé sestavy, ale je na místě věnovat čas také tomu, že bude vybrána správná a odpovídající hudba. Ta, kterou si vybrala Taryn Jurgensenová byla opravdu dokonalá. Jde o píseň Hallelujah, která je dojemná sama o sobě. A co teprve, když se k ní přidá dokonalé vystoupení.

Podívejte se talent této dívky

Jste zvědaví na to, co Taryn Jurgensenová na kluzišti předvedla a jak se jí povedlo sladit své pohyby s písní Hallelujah? Můžete se na to podívat na přiloženém videu. My musíme říci, že když začala bruslit, bylo publikum v šoku. A to trvalo až do posledního tónů. Každý, kdo její vystoupení viděl, ten byl dojatý. A my se nedivíme.

Sdílejte článek