Taky zbožňujete fotky se zvířátky a domácími mazlíčky? My ohromně! Rádi se díváme na tyto fotky z jednoho prostého důvodu - zvířátka jsou často až pozoruhodně podobná lidem. V každém z nás je tu malý hlodavec, který zrovna uvízl ve stěně, či smutný pes, s nímž se nikdo nepodělí o svou pizzu. Podívejte se na naši kompilaci a pravděpodobně najdete nejednu podobnost mezi Vámi a čtyřnohými mazlíčky!

Garantujeme Vám, že až zhlédnete všechny fotky níže, skrývající ty nejzábavnější, nejroztomilejší a nejvíce okouzlující zvířátka, nezůstane Vám ani jedno oko suché!

[hana-code-insert name='google' /]

[hana-code-insert name='google' /]

[hana-code-insert name='google' /]

[hana-code-insert name='Dole' /]Bonusový příběh, který Vás rozhodně pobaví!

"To mi takhle jednou kolega vyprávěl, že mu jeho dcera představila malého černého psa - velmi vzácného plemene. Takže jednou, když byla ve vlaku s tímto psem, byla nucena opustit na velmi krátkou dobu své kupé z důvodu potřeby toalety! Vlak byl napůl prázdný, a ona sama cestovala v daném kupé. Přirozeně zavřela dveře. Kam by se asi tak mohl ztratit její pes, když je kupé prázdné a zavřené? Není kam jít! Když se však dcera vrátila zpět, pes tam nebyl. I po prohledání celého kupé skrz na skrz pes nebyl k nalezení! Pak si ale všimla malé díry ve stěně mezi jednotlivými kupé - co když je pes tam?

Dcera nečekala a opatrně zaklepala na dveře dalšího kupé - nikdo však neotevřel a nebyly zde slyšet ani žádné zvuky. Kupé bylo navíc ještě zamčené. Jakmile dcera narazila na průvodční, vysvětlila jí celou situaci a ta se jí rozhodla pomoci. Za pomocí klíče otevřeli dané kupé a co neviděli... Na stole uprostřed kupé bylo smažené kuře a její pes si na něm šťastně pochutnával. Nejvtipněnjší na tom celém byl fakt, že kuře bylo pomalu větší než samotný pes. Pes byl o něco větší než samotné kuře. Na opačné straně kupé seděla vyplašená dáma, nesmírně šokovaná majitelka tohoto kuře.

- Můžete si už vzít svého psa? Zeptala se paní.

V tom okamžiku ženu opustil úšklebek, otočila se a podívala se na dceru se psem s očima plnýma teroru a v tragickém šepotu se zeptala:
- Je to pes!?

Představte si její situaci - sedíte, pijete a jíte kuře, když se najednou náhodně objeví toto zvíře ze zdi ... "

Pevně věříme, že jste se dnes pobavili stejně jako my :D!

Sdílejte článek