Tato toto musíte vidět! Fotky zvířecích mazlíčků, které Vám zlepší den, ať už je jakkoliv špatný! -
Menu

Tato toto musíte vidět! Fotky zvířecích mazlíčků, které Vám zlepší den, ať už je jakkoliv špatný!

Taky zbožňujete fotky se zvířátky a domácími mazlíčky? My ohromně! Rádi se díváme na tyto fotky z jednoho prostého důvodu – zvířátka jsou často až pozoruhodně podobná lidem. V každém z nás je tu malý hlodavec, který zrovna uvízl ve stěně, či smutný pes, s nímž se nikdo nepodělí o svou pizzu. Podívejte se na naši kompilaci a pravděpodobně najdete nejednu podobnost mezi Vámi a čtyřnohými mazlíčky!

Garantujeme Vám, že až zhlédnete všechny fotky níže, skrývající ty nejzábavnější, nejroztomilejší a nejvíce okouzlující zvířátka, nezůstane Vám ani jedno oko suché!

Bonusový příběh, který Vás rozhodně pobaví!

„To mi takhle jednou kolega vyprávěl, že mu jeho dcera představila malého černého psa – velmi vzácného plemene. Takže jednou, když byla ve vlaku s tímto psem, byla nucena opustit na velmi krátkou dobu své kupé z důvodu potřeby toalety! Vlak byl napůl prázdný, a ona sama cestovala v daném kupé. Přirozeně zavřela dveře. Kam by se asi tak mohl ztratit její pes, když je kupé prázdné a zavřené? Není kam jít! Když se však dcera vrátila zpět, pes tam nebyl. I po prohledání celého kupé skrz na skrz pes nebyl k nalezení! Pak si ale všimla malé díry ve stěně mezi jednotlivými kupé – co když je pes tam?

Dcera nečekala a opatrně zaklepala na dveře dalšího kupé – nikdo však neotevřel a nebyly zde slyšet ani žádné zvuky. Kupé bylo navíc ještě zamčené. Jakmile dcera narazila na průvodční, vysvětlila jí celou situaci a ta se jí rozhodla pomoci. Za pomocí klíče otevřeli dané kupé a co neviděli… Na stole uprostřed kupé bylo smažené kuře a její pes si na něm šťastně pochutnával. Nejvtipněnjší na tom celém byl fakt, že kuře bylo pomalu větší než samotný pes. Pes byl o něco větší než samotné kuře. Na opačné straně kupé seděla vyplašená dáma, nesmírně šokovaná majitelka tohoto kuře.

– Můžete si už vzít svého psa? Zeptala se paní.

V tom okamžiku ženu opustil úšklebek, otočila se a podívala se na dceru se psem s očima plnýma teroru a v tragickém šepotu se zeptala:
– Je to pes!?

Představte si její situaci – sedíte, pijete a jíte kuře, když se najednou náhodně objeví toto zvíře ze zdi … “

Pevně věříme, že jste se dnes pobavili stejně jako my :D!

ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Otec a jeho dcera nalepili mince na podlahu. To, co…

Když uvidíte začátky projektu, určitě se pomyslíte „je hezké, že otec tráví čas se svou dcerou, ale mohli si najít…
ZÁBAVA

Ležela na podlaze a její partner ji následně zvedl. Když…

Tanec je velmi populární aktivitou. Jak pro toho, kdo rád tančí, tak i pro toho, kdo je jenom divákem, Po…
ZÁBAVA

Balerína poklekla na všechny čtyři, po 20 sekundách udělala neuvěřitelný…

Tanec vždy patřil mezi oblíbené formy zábavy a je tomu tak i dnes, kdy k tomu přispívají i různé taneční a…
ZÁBAVA

Pár stojí na parketu naprosto klidně. Ale když vstoupí vpřed?…

Toto taneční vystoupení, které uvidíte, je opravdu jedinečné. Neuvěříte vlastním očím, co tento taneční pár dokáže. Pusťte si video, které…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedli ženich, nevěsta a družičky na…

Svatba patří mezi silné a nezapomenutelné okamžiky v našem životě. Poslední dobou není důležitý jen vlastní obřad, ale také to, co…
ZAJÍMAVOSTI

V životě nedělejte tyto chyby při první pomoci, popálenině nebo…

Znáte základy první pomoci? Je to naprosto nezbytná věc, ale přesto by mnoho lidí odpovědělo jen dost nejistě. Jakmile jde…