Menu

Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak vše napravit a nemoc zmizela opravdu v krátkém čase!

Artritida, nemoc, kterou trpí tisíce lidí po celém světě. Čím je artritida nejznámější? Asi svou úkrutnou bolestí kloubů. Někdy je bolest tak silný, že už vám pomáhají pouze

silné léky, které bolest trošku zmírní. Pokud právě vy trpíte touto hroznou a bolestivou nemocí, tak je tento článek určen přímo pro vás.

Artrita je způsobena opotřebením kostní chrupavky a funkce těchto chrupavek je umožnit člověku hladký pohyb kostí. Dále mají za úkol utlumit údery, například při běhu nebo cvičení. Ale v případě, že se chrupavka opotřebuje se pak kosti navzájem třou a není nic, co by jejich pohyb a otřesy mírnilo.

Ti, kteří touto nemocí trpí, moc dobře ví, že pociťují bolesti v kloubech. Tato nemoc dokáže způsobit uplnou tuhost a někdy i zarudnutí kůže.

Přírodní možnosti proti artritidě:

Tuto alternativu vyzkoušelo mnoho lidí, kterým už léky moc nepomáhaly. V tomto případě se potom uchýlí k přírodní medicíně, tedy medicíně bylinné. Většina z nich má analgetické a protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají bojovat proti artritidě.

Proto, aby byla léčba účinná, musím zvážit spoustu věcí. Musíme mít vyváženou a zásaditou stravu. Musíme používat protizánětlivé prostředky a provádět masáže.

SARSAPARILLA

Tato bylina má výborní diuretické vlastnosti díky obsahu saponinu, a proto se používá na potírání postižených míst. Zlepšuje příznaky revmatických onemocnění a eliminuje serózní akumulaci v kloubech. V důsledku toho se pak mobilita značně zlepšuje a bolest se zmírňuje.

Zelený čaj

Jedná se o tradiční nápoj, který je známý po celém světě. Je bohatý na antioxidanty a flavonoidy, které bojují proti zánětu způsobeném artritidou. Z toho důvodu, pokud budeme konzumovat zelený čaj každý den, můžeme tak zabránit degenerativnímu onemocnění. Zelený čaj se také doporučuje konzumovat mimo hlavní jídla dne. Takže uplně vypustit kávu a nahradit ji zeleným čajem.

Přeslička

Tato přírodní bylina mí velice užitečné vlastnosti. Bojuje proti zánětu. Dále je výborná, protože zabraňuje degeneraci chrupavky kostí v lidském těle. Je známá pro svůj vysoký obsah křemíku, který se podílí při tvorbě kolagenu. Dále je bohatý na draslík a hořčík.

Kurkuma

Kurkuma má antioxidační, protirakovinové a antidepresivní vlastnosti. Jeho hlavní vlastnost je však protizánětlivá. Z tohoto důvodu je ideální pro boj s artritidou a všemi jinými druhy bolesti. Kurkumu můžeme konzumovat tak, že ji budeme přidávat do našich oblíbených pokrmů.

ZDROJhealthychecker

Až rakouský fyzioterapeut mi pomohl s bolestmi hrudní páteře

ZDRAVÍ
Po celý svůj život jsem v zaměstnání seděla a jelikož jsem nijak výrazně nesportovala ani necvičila, tak si to vybralo…

Domácí sirup proti kašli, který chutná i našim ratolestem, je levný a bez problému uchovatelný

ZDRAVÍ
Dnes Vám chci přinést výborný domácí recept, který se v naší rodině používá už mnoho let a díky ověřeným účinkům…

Udělejte si zdravý nápoj, které léčí opravdu všechno, ať už se jedná o tuk v krvi či rýmu!

ZDRAVÍ
Citrón, česnek a zázvor jsou 3 suroviny, ze kterých můžete vyrobit starou germánskou medicínu, která má opravdu mnoho využití a…

10 potravin, které dokáží rekalibrovat Vaši náladu. Vyzkoušejte je!

TIPY A TRIKY
Úzkost, deprese a náladovost jsou nejčastějšími duševními chorobami v USA, které postihují více než 40 milionů dospělých. Zatímco jsou snadno…

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

TIPY A TRIKY
Vaše tělo má své způsoby, jak s Vámi hovořit, a je důležité pečlivě naslouchat tomu, co se Vám snaží říct.…

Z čeho máte hrb a jak ho odstranit? Není to jen o Vašem držení těla!

TIPY A TRIKY
Hrb nebo-li posturální kyfóza je stav, který se obvykle vyskytuje v důsledku klouzání. Pokud nebudete řádně ošetřeni, může to mít…

10 málo známých způsobů, jak léčit problémy se žaludkem!

TIPY A TRIKY
Kdo už někdy měl problémy se žaludkem? Existuje několik desítek důvodů, proč můžete trpět bolestí břicha, například: gastritidou, acid refluxem,…

Sálat z těchto 4 ingrediencí vám dokáže zlepšit zrak, zbavit vaše tělo toxinů a mnohé další!

RECEPTY
Každý z nás by měl pečovat o své zdraví, fyzické i mentální. Zdravá výživa je velice důležitá. Pokud se stravujete…

Jak se zbavit suché kůže? Zde je 10 domácích prostředků, které fungují přímo zázračně!

KRÁSA A MÓDA
Suchá kůže se objevuje tehdy, když je ztráta vlhkost rychlejší než její doplnění, což vede k červené a svědící kůži,…

Nejste už nejmladší? Zde je 8 příznaků, které značí nedostatek bílkovin. V žádném případě byste je neměli brát na lehkou váhu!

TIPY A TRIKY
Je dobře známo, že protein hraje zásadní roli ve fungování našeho těla. A pokud máte nedostatek bílkovin, Vaše tělo bude…