Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak...

Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak vše napravit a nemoc zmizela opravdu v krátkém čase!

Artritida, nemoc, kterou trpí tisíce lidí po celém světě. Čím je artritida nejznámější? Asi svou úkrutnou bolestí kloubů. Někdy je bolest tak silný, že už vám pomáhají pouze

silné léky, které bolest trošku zmírní. Pokud právě vy trpíte touto hroznou a bolestivou nemocí, tak je tento článek určen přímo pro vás.

Artrita je způsobena opotřebením kostní chrupavky a funkce těchto chrupavek je umožnit člověku hladký pohyb kostí. Dále mají za úkol utlumit údery, například při běhu nebo cvičení. Ale v případě, že se chrupavka opotřebuje se pak kosti navzájem třou a není nic, co by jejich pohyb a otřesy mírnilo.

Ti, kteří touto nemocí trpí, moc dobře ví, že pociťují bolesti v kloubech. Tato nemoc dokáže způsobit uplnou tuhost a někdy i zarudnutí kůže.

Přírodní možnosti proti artritidě:

Tuto alternativu vyzkoušelo mnoho lidí, kterým už léky moc nepomáhaly. V tomto případě se potom uchýlí k přírodní medicíně, tedy medicíně bylinné. Většina z nich má analgetické a protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají bojovat proti artritidě.

Proto, aby byla léčba účinná, musím zvážit spoustu věcí. Musíme mít vyváženou a zásaditou stravu. Musíme používat protizánětlivé prostředky a provádět masáže.

SARSAPARILLA

Tato bylina má výborní diuretické vlastnosti díky obsahu saponinu, a proto se používá na potírání postižených míst. Zlepšuje příznaky revmatických onemocnění a eliminuje serózní akumulaci v kloubech. V důsledku toho se pak mobilita značně zlepšuje a bolest se zmírňuje.

Zelený čaj

Jedná se o tradiční nápoj, který je známý po celém světě. Je bohatý na antioxidanty a flavonoidy, které bojují proti zánětu způsobeném artritidou. Z toho důvodu, pokud budeme konzumovat zelený čaj každý den, můžeme tak zabránit degenerativnímu onemocnění. Zelený čaj se také doporučuje konzumovat mimo hlavní jídla dne. Takže uplně vypustit kávu a nahradit ji zeleným čajem.

Přeslička

Tato přírodní bylina mí velice užitečné vlastnosti. Bojuje proti zánětu. Dále je výborná, protože zabraňuje degeneraci chrupavky kostí v lidském těle. Je známá pro svůj vysoký obsah křemíku, který se podílí při tvorbě kolagenu. Dále je bohatý na draslík a hořčík.

Kurkuma

Kurkuma má antioxidační, protirakovinové a antidepresivní vlastnosti. Jeho hlavní vlastnost je však protizánětlivá. Z tohoto důvodu je ideální pro boj s artritidou a všemi jinými druhy bolesti. Kurkumu můžeme konzumovat tak, že ji budeme přidávat do našich oblíbených pokrmů.

Tisk
ZDROJhealthychecker
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyzkoušela jsem 30denní výzvu dle Gwyneth Paltrow a zde je to, co se stalo s mým tělem!

Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Nejprve mi spojení česneku a mléka nepřipadalo moc vábné, ale když jsem se dozvěděla o jeho zázračných účincích, změnila jsem názor!

Máte doma malé děti? Pak byste měli vědět, jak účinně zastavit krvácení z nosu! Mnoho lidí to totiž dělá stále špatně!

Trpíte často na ucpaný nos? Pak pro Vás máme jednoduché řešení, jak si rychle ulevit!

Další články