David Hampl
2 dubna, 2019

Pes je spolu s kočkou jedním z nejpopulárnějších domácích zvířat. Zajímavý je hlavně pro svou věrnost, stejně jako pro svou chytrost, ale opomíjet nelze ani fakt, že pes je velmi roztomilý a také mazlivý. Hlavně potom ve chvíli, kdy se jedná jenom o malé štěňátko. A těmi jsou i hlavní hrdinové našeho příběhu. Jedná se o velmi roztomilá štěňátka, která vypadají na první pohled k zulíbání. Navíc jich není jenom pár, ale je jich hned 6. Je jasné, že kdo má rád roztomilost, ten si musí přijít na své. To je bez debat.

Chystají se ke spánku, když jedno ze štěňat začne dělat něco jiného

Vypadá to, že se štěňátka již pomalu ale jistě chystají ke spánku. Už pomalu usínají. Ale rozhodně ne všechny. Je tu jedno, kterému se pravděpodobně spát nechce. A to ani při jejich oblíbené ukolébavce, kterou jim jejich páníček pustil. Zatímco většina usíná, je tu jeden pejsek, kterému se prostě nechce. A tak začne dělat vše proto, aby nemusel. A to najednou spustí lavinu reakcí u ostatních štěňátek.

Nejprve pár pohybů a pak to vypukne

Vše začíná celkem nevině. A to tak, že dojde jenom k několika málo pohybům jak packami, tak i zadními nohami. To udělá jedno štěně. Ostatní ale reagují tak, jako by rozhodně nechtěla zůstávat pozadu. A tak začínají také. Přední packy, stejně jako zadní nohy. V kombinaci s melodií ukolébavky to vypadá jako by to byla právě štěňátka, která by sama hrála na piano. Tímto pohybem to ale nekončí, jelikož se začnou i postupně různě převalovat. Je to dokonalá podívaná pro milovníka roztomilosti, ale i dokonalá podívaná pro toho, kdo miluje hravost malých pejsků. Je pochopitelné, že se jejich páníček musel pochlubit a video tak vyvěsil na internet. Díky tomu ho můžete vidět i vy.

Sdílejte článek