Tato šedesátiletá žena se bála opuštění svého manžela, takže šla ke stylistce – takový výsledek sama nečekala

Myslíte si, že jde změnit jakýkoliv člověk k nepoznání? Máte pocit, že sebevětší změna někomu pomoci už nemůže? Opak je pravdou. Když je dobrý kadeřník a stylista a opravdová touha po změně, všechno je možné. Důkazem je tato 60letá, která na první pohled působí dosti zanedbaně. Měla ovšem to štěstí, že se dostala pod ruky slavného stylisty. Ten z ní udělal během chvíle krásku k nepoznání.

Bála se odchodu

Slavný kadeřník a stylista opravdu dělá zázraky. Jeho magický talent proměňuje unavené šedesátileté ženy ve skutečné krásky. Příkladem je 60letá žena Mary Johnson. V poslední době neměla zrovna snadný život, a tak začala sama sebe zanedbávat. Samozřejmě, že se to projevilo na jejím vzhledu. Bála se ale, že by ji manžel kvůli tomu opustil, a proto se rozhodla učinit razantní změnu.

Proměna rukama stylisty

Jednou se Mary odvážila přijít do studia Christophera Hopkinse, které je známé tím, že se zaměřuje právě na starší zanedbané ženy. Když ji stylista uviděl, hned mu bylo jasné, že ho bude čekat náročný úkol. Pustil se do toho ovšem s vervou. Stylista hned poznal, co Mary potřebuje. Dal se tedy do práce a během chvíle se její rozcuchané dlouhé vlasy proměnily v krátký a stylový účes. K tomu se připojil profesionální make-up, což ji omladilo o mnoho let.

Čtěte také: Tento orgán je jedním z nejdůležitějších v lidském těle. Nejenom, že ho většina lidí ani nezná. Mnoho z vás jistě neví, jaké potraviny je třeba jíst, aby fungoval správně. Zjistěte, co prospívá štítné žláze

Královský make-up

Make-up zároveň vymazal z obličeje známky strachu a úzkosti, takže Mary vypadala jako královna. Celá rodina v čele s manželem byli touto úžasnou proměnou naprosto šokováni. Žena byla neskutečně šťastná, získala zpět sebedůvěru, vrátila se do naplno do provozu a nyní žije báječný život. Podívejte se na fotografie před a po proměně a uznejte opravdu fantastický výkon, kterého stylista dosáhnul. Dokonce jsme si pro vás připravili i video, ve kterém můžete shlédnout celou proměnu této krásné dámy. Musíme říct, že nás její vzhled opravdu fascinuje.