David Hampl
28 června, 2022
, ,

Výkon, který si budete pamatovat, předvedla jen sedmiletá Skylar Blu, když debutovala v soutěži Británie má talent.

Talent, který se objeví jen jednou za čas

Některé děti se prostě narodí s ohromným talentem, který je patrný na první pohled. Je pak velká škoda, pokud se tento talent nepodaří dál rozvíjet a dítě zakrní. To naštěstí není případ Skylar Blu, která už od té doby, co začala chodit, také tančí a na každém jejím kroku je to vidět.

https://madlyodd.com/

Dojetí i nadšení celé poroty i publika

V soutěži Británie má talent předvedla ohromující výkon, který strhnul nejen diváky v sále, ale také všechny porotce. Když Skylar tančila, skoro nikdo nedýchal, protože její pohyby skutečně braly dech. Přísný porotce Simon Cowell, který je známý tím, že si vůbec nebere servítky, když mu něco nepřipadá dost dobré, prohlásil hned na konci, že její vystoupení bylo neuvěřitelné. David Williams ihned dodal, že pokud je v sedmi letech takto skvělá, čeká jí úžasná kariéra, která bude znamenat celosvětovou proslulost.

https://madlyodd.com/

Tvrdý trénink se vyplatil

Výkon dívenky byl skutečně ohromující – zejména pokud uvážíme, že je jí pouhých sedm let. Je vidět, že za celým vystoupením jsou hodiny a hodiny tvrdého tréninku, protože nejde jen o samotnou souhru těla a pohybů, ale také o výraz a prožitek z tance, který se nedá tolik natrénovat, ale musí vycházet přímo ze srdce. A v případě Skylar je ho vidět na první pohled.

https://madlyodd.com/

Zářná budoucnost

Skylar tedy bezpochyby čeká zářná budoucnost a nezáleží už tolik na tom, jak dopadne v této soutěži. Jistě si jí už stačili všimnout nejrůznější hledači talentů, kteří jí dost možná nabídnou místo v nějaké prestižní taneční škole nebo rovnou vystoupení v divadle či muzikálu. Takových talentovaných tanečníků totiž skutečně není mnoho. Přejeme tedy malé Skylar, aby dokázala všechny příležitosti dobře využít.

Zdroj: yodd.com

Sdílejte článek