Tato svatba byla jiná, než jakákoliv předchozí. Všichni přítomní svatebčané byli v šoku z toho, co muži nařídil kněz. I vás jeho čin jistě překvapí. Podívejte se, co udělal ženich po příkazu oddávajícího kněze

Lidé se berou dnes a denně. Svatba je něco velmi krásného a mimořádného, na co se jen tak nezapomíná. Lze to označit mnohdy za nejkrásnější společný den manželského páru. Jídlo, tanec, zábava, a především krásná nevěsta a sympatický ženich. Může se ovšem stát, že se svatba samotná někdy trochu zvrtne a věci dopadnou jinak, než se očekávalo. Právě o tom je tento příběh.

Nevěsto, udělejte prosím místo

V tomto příběhu, kde oddávající kněz požádal nevěstu, aby udělala před oltářem místo pro sestru, šokoval mnoho lidí. A hlavně to, co následně udělal ženich nevěsty, naprosto šokovalo všechny svatební hosty.

Sestřička Hannah

Ashley, naše nevěsta, si celý život vždy přála, aby měla sestřičku. Štěstí stálo na její straně a brzy se rodičům narodila dcerka Hannah. Ashley byla štěstím bez sebe a měla z nové sestřičky ohromnou radost. Postupem času si však začala všímat, že okolí na její sestřičku reaguje poněkud zvláštně. Důvodem bylo to, že Hannah trpěla:

Čtěte také: Do pračky jsem nalila trochu tohoto, od té doby si nemůžu vyprané prádlo vynachválit. Tyhle fígle by měla znát každá hospodyňka!

  • Downovým syndromem
  • a měla cukrovku

To ovšem Ashley nebránilo, aby se svou sestřičkou kdekoliv chodila. Dokonce ani když se poznala s Willem, jejím budoucím manžele, tak na sestru nezanevřela a jejich vztah to nijak neovlivnilo. Sám Will respektoval Hannah úplně stejně jako svou přítelkyni Ashley a rozhodl se, že pro Hannah udělá něco výjimečného. Vybral si pro to den jejich svatby.

Překvapení uprostřed obřadu

Ve chvíli, kdy byli Will a Ashley oddáni, stalo se ještě něco. Will si z ničeho nic pokleknul na zem a zeptal se malé Hannah, zda se chce stát jeho kamarádkou na celý život. To ovšem nebylo všechno. Will to totiž celé naplánoval přesně na dobu jejich svatebního obřadu, kdy kněz zadával Hannah otázku: „Slibuješ, že do konce života budeš ženichova nejlepší kamarádka, budeš mu vyprávět hloupé vtípky a starat se o něj?“ Přesně tutéž přísahu složil i Will. Celé toto gesto bylo krásným důkazem toho, jak moc Will miluje svou Ashley a také její sestru Hannah.