Tato třináctiletá dívka vám vyrazí dech! Její zpěv rozhodně nečekáte

Na televizních pěveckých soutěžích je nejlepší rozhodně moment překvapení. U některých soutěžících rozhodně nečekáte, že zazpívají tak nádherně! Jednou z nich je i třináctiletá Laura, která svým výkonem odzbrojila nejen porotu, ale také publikum. Poslechněte si její vystoupení i nadšenou reakci poroty.

Teprve třináctiletá dívka

Když přijde Laura na podium, rozhodně si nemyslíte, že její výkon bude ten nejlepší z večera. Porota je sice otočená zády a může prozatím jen nastražit uši, publikum však dívku vidí hned. Třináctiletá Laura Kamhuber, která se zúčastnila německé verze pěvecké soutěže The Voice, je střídmě oblečená, má brýle a rozhodně se nejedná o výraznou dívku na první pohled. Když však začne zpívat, vše se rázem změní.

Laura se rozhodla zazpívat jednu z nejznámějších písní od Whitney Houston s názvem I will always love you. Tuto píseň zná celý svět, o to těžší občas je s takovou naprosto známou písní uspět. Laura však vsadila na svůj talent a rozhodla se zazpívat tuto píseň, která je nejvíce známá díky filmu Osobní strážce.

Čtěte také: Zemřela Zdena Hadrbolcová(86) : Památník České filmové a televizní historie. Známou tváří dlouholetého seriálu Ulice

Čím Laura zaujala?

Přestože se jedná o velmi známou píseň, která svědčí především vyzrálému ženskému hlasu, Laura se rozhodně takové výzvy nezalekla. Její hlas hned po pár tónech vyniknul díky skvělé melodice, porotci se otočili téměř okamžitě. Podívejte se na video a přesvědčte se, jak rychle se porotci rozhodli pro její postup.

K jejich údivu hned po otočení zjistili, že se jedná o velmi drobnou mladou dívku. Rozhodně by nikdo nečekal, že druhý refrén zvládne zazpívat ještě více emotivně. O jejím úžasném výkonu svědčí také počet shlédnutí videa na YouTube. Tam ho totiž do dnešní doby vidělo přes 210 milionů lidí.