David Hampl
26 března, 2019

Když někdo zveřejní video na Youtube, které se týká kritiky farmaceutického průmyslu a kritiky očkování, je velmi brzy staženo. To jenom ukazuje, jak silnou moc tito lidé mají. Naštěstí jsou i nezávislé portály, kde se dají videa publikovat. Díky tomu mohla světlo světa spatřit tato nová informace. Popisuje autismus u trojčat, která byla očkovaná. Po několika hodinách od dávky se u nich začaly dané problémy projevovat. Proč o tom farmacie stále mlčí?

Co se stalo? Maminka dala své děti očkovat

Očkování má rozhodně své klady, jelikož se díky němu dokázalo vymýtit mnoho nemocí a také epidemií. Má ale i své zápory, které jsou spojeny s chemickými látkami, které obsahují jednotlivé vakcíny. Ty mohou nejenom ohrožovat zdraví, ale mohou být také důvodem vzniku autismu. A to se potvrdilo také u trojčat, kterými byli Richie, Robbie a Claire.

Dané děti byly zcela zdravé a jejich maminka s nimi vyrazila na očkování. Dávku tak dostaly téměř společně. Později, již po několika hodinách se začaly objevovat první problémy. Následovala řada vyšetření a rázem se zjistilo, že ze zdravých dětí jsou takové, které trpí autismem. To, že se vše stalo takto rychle a ve stejnou dobu, u všech 3 matku jasně utvrdilo v tom, že za to může právě očkování.

Děti se velmi výrazně měnily. To poznali oba rodičové

Docházelo skutečně k velkým změnám. Dříve byly děti veselé, hravé, které rádi zkoumali něco nového. Najednou ale došlo k tomu, že u nich začaly polevovat běžné reflexy. Dokonce nesmrkaly a nekašlaly, nelekaly se a byly celkem apatické. Takto se to projevovalo postupně od jednoho, až k třetímu. Rodiče z toho byly pochopitelně v šoku a vyhledali lékařskou pomoc. Doktor diagnostikoval to, čeho se báli. Byl to autismus.

Nemají žádnou šanci, jak se mohly bránit

Farmaceutická lobby je natolik silná, že rodiče nemají ani šanci nikoho žalovat a vysoudit odškodné, nebo kompenzace. Mají jednoduše smůlu a jsou odkázáni na neustálou péči o své dítě. Rozhodli se alespoň, že svůj příběh sdělí celému světu, ať ví, co se může stát po tom, co jsou jejich děti očkované. Příběh, který můžete vidět na videu níže, je velmi emotivní a velmi šokující. Ukazuje bezradné rodiče, které podlehly aktuálnímu tlaku a zároveň nemají šanci jakkoliv bojovat proti tomu, co jim farmacie způsobila.

Očkovací vakcíny rozhodně nejsou dokonalé

Nelze jim samozřejmě upřít, že díky nim klesl výskyt mnoha nemocí. Otázka ale je, za jakou cenu? Zda je správné do malých dětí posílat mnoho jedů a jiných cizorodých látek, které mohou mít pro jejich organismus až fatální následky? Po celém světě je ohromné množství případů, které se netýkají jenom autismu, ale i řady jiných nemocí. A co na to očkovací průmysl a farmaceutická lobby? Ta jenom mlčí a své produkty pouze hájí. A jak by také ne, když to jsou právě ony, kdo jim přinášejí ohromné zisky, které v podstatě plynou z každého narozeného dítěte, jelikož dát ho očkovat je dnes v podstatě povinnost.

Sdílejte článek