David Hampl
9 dubna, 2019

Potrápit čas od času mozek je skvělá věc. Jak proto, že tím prospějete své mentální kondici, tak i proto, že se při tom můžete také velmi výrazně pobavit. To vám jasně potvrdí i tato zajímavá unikátní hádanka. I když vypadá jednoduše, je pravdou, že ji správně vyřešit dokáže jenom zhruba 12 procent lidí na celém světě. Proto zkuste zapojit své mozkové závity, svůj důvtip a pokuste se ji také vyřešit.

Otázka je velmi jednoduchá. Kdo je otec dítěte?

Jaká je otázka? Zní jednoduše. Je na vás pohnat, kdo je pravý otec dítěte. na obrázku jsou tři muži a každý se na něco vymlouvá. Jeden ale je otcem dítěte na obrázku. Na první pohled vám to sice může připadat jednoduché a úsměvné, ale řešení už tak snadné není. Zamyslete se, projděte si všechny detaily a potom odpovězte. Je to muž který o sobě tvrdí že byl v armádě, je to panic, nebo se jedná o toho, který se dokonce označuje za ženu? Na první pohled jsou jejich výmluvy skutečně úsměvné. Na co ale nesmíte zapomínat, to je fakt, že jeden z nich otcem dítěte skutečně je. A kdo?

Kdo je to? Přinášíme vám odpověď

Koho jste si tipli? Byl to první, druhým, nebo třetí muž? My to víme a vy si můžete porovnat svou dopověď s realitou. Odpovědí je, že je to muž číslo dvě. Tedy ten, který o sobě říká, že je panic. Proč právě on? V první řadě pro jeho hloupou lež. Dále ale proto, že má vlasy stejné, jako má samotné miminko. Právě toto ho usvědčilo z toho, že je otec. Hádali jste správně? Pokud ano, tak si můžete skutečně gratulovat, jelikož se řadíte do skupiny pouhých 12 procent lidí, kteří zvolí správnou odpověď. Většina lidí selže, jelikož nehledí na detaily a v podstatě svou odpověď jenom tipují. A to je špatně.

Sdílejte článek