Tato žena dala svou dceru na hlídání k prarodičům. Když se ale vrátila, byla naprosto zděšená z toho, co se jí stalo.

Je skvělé, když mají prarodiče možnost trávit čas se svými vnoučaty, hrát si s nimi a vymýšlet zábavné aktivity. V dnešní době je to již obzvlášť vzácné, protože ne vždy žijí prarodiče blízko a také často mají různé zdravotní obtíže nebo vysoký věk, který jim znemožňuje s malými dětmi trávit čas. To však nebyl případ rodičů šestadvacetileté Sereny Rose, která měla malou pětiletou dcerku Alexis. Ráda využila příležitost nechat Alexis u prarodičů, protože měli krásný vztah a společně vymýšleli zábavné aktivity. Serena svým rodičům naprosto důvěřovala, že se o malou holčičku zvládnou skvěle postarat.

Hrozný šok

Jenže malé děti jsou nevyzpytatelné a často jsou před dospělými vždy o krok napřed. A zvláště starší lidé už jejich tempo prostě nestíhají. Když tedy jednoho dne byla Alexis u prarodičů, bohužel na ni na chvíli přestali dohlížet. Mysleli si, že si Alexis hraje s panenkami, a chtěli si vypít v klidu kávu. Jenže když se Alexis dlouho neozývala, začali mít předtuchu, že se stalo něco špatného. Když Alexis našli, zhrozili se nad tím, co uviděli. Malá dívenka seděla na zemi, v ruce držela nůžky a všude okolo se povalovaly její krásné blonďaté vlásky. Alexis se prostě rozhodla, že se sama ostříhá.

Štěstí v neštěstí

Prarodiče ihned volali své dceři, aby jí to oznámili. Ta se nejdřív smála, že si z ní určitě dělají legraci. Když však ale přijela, aby se přesvědčila na vlastní oči, nemohla doslova popadnout dech. Alexis se zvládla proměnit v oškubané ptáče. Serena Rose to musela chvílí rozdýchávat, jelikož na takový šok skutečně nebyla připravená. I prarodiče z toho byli dost nešťastní a báli se, že jim dcera bude vyčítat nepozornost. Naštěstí se ale po chvíli všichni uklidnili a malou Alexis vzali ke kadeřnici, aby jí vlásky alespoň upravila tak, aby se to dalo nosit. A po pár hodinách už se té nešťastné události jen smáli.

Čtěte také: Jaké je nejunikátnější znamení zvěrokruhu? Jaké jeho vlastnosti jsou výjimečné? Čím to, že jsou lidé v tomto znamení tak oblíbené? Seznamte se! Takto se chovají lidé, kteří jsou narozeni ve znamení raka.

Je totiž pravda, že to celé dopadlo vlastně ještě dobře. Mála Alexis si nůžkami mohla hodně ublížit, takže to, že si ostříhala vlásky, je vlastně naprosto nic. A co víc, za pár měsíců jí vlásky zase dorostou a na nešťastnou příhodu už si nikdo ani nevzpomene. Pro všechny rodiče to ale může být ponaučení, že děti jsou skutečně nevyzpytatelné.