Tato žena navštívila stylistu a řekla mu jediné: Dělejte, co umíte a co uznáte za vhodné. Co se následně stalo, tomu nemohla uvěřit ani ona sama -
Menu

Tato žena navštívila stylistu a řekla mu jediné: Dělejte, co umíte a co uznáte za vhodné. Co se následně stalo, tomu nemohla uvěřit ani ona sama

Říká se, že vzhled člověka není zase až tolik důležitý. Na druhou stranu zcela zanedbávat lidskou krásu také není ideální. Lidé jsou rádi, když jim to sluší. Kdo se ale zanedbává, ten může slýchat od svého okolí i různé poznámky na své konto. Navíc jsou lidé, kteří přesně nevědí, jak svému vzhledu prospět a co udělat. A pro ně je zde jedno jméno. Člověk, kterým je Christopher Hopkins. Jeho jméno musí znát každý, kdo se zajímá o vzhled lidí a hlavně potom o proměny, kterými mohou projít.

Christopher Hopkins má svůj Youtube kanál, kde ukazuje své umění

Své umění si samozřejmě Christopher Hopkins nenechává pro sebe. Vždy, když dokáže nějakou ženu změnit k nepoznání, se rád pochlubí nejenom svým fanouškům. Někteří sice nemusí znát jeho jméno, ale pokud něco znají, tak je top jeho kanál, který nese název The Makeover Guy. Ten je opravdu světoznámý, jelikož právě při jeho sledování si mnoho lidí řekne, že takové proměny snad ani nejsou možné. Faktem ale je, že možné jsou a že jsou skutečně reálné.

Od roku 2010 je stále slavnější. A také zkušenější

Své umění začal prezentovat od roku 2010, kdy začal s tím, že se poprvé pochlubil první proměnou. A následovaly další. Jeho sláva stoupla. S tím rostly i jeho zkušenosti, díky čemuž dokáže doslova nemožné. To tvrdí nejenom jeho fanoušci, ale tvrdí to i lidé, kteří se svěřili do jeho rukou. A takto začíná také příběh ženy z našeho textu. Ta chtěla se svým vzhledem také něco udělat. A rozhodla se jít k tomu nejlepšímu a nejpovolanějšímu. Byl to dobrý nápad?

Udělejte s mým vzhledem co uznáte za vhodné – toto mu řekla

Platí jedno známé pravidlo. Kdo se svěří do rukou profesionála, měl by vše nechat na něm. A toto udělala i tato žena. Nechala mu ve všem volnou ruku. To je pro profesionálního stylistu nejlepší. Když k němu přišla, byla skutečně zanedbaná a na první pohled to vypadalo, že její proměna bude až nemožná. Ale Christopher Hopkins ví, co má dělat, aby dostál svému jménu a svým zkušenostem. A to se také potvrdilo.

Podívejte se na unikátní proměnu

Myslíte si, že je reálně možné změnit vzhled této ženy tak, že bude opravdu sexy kočkou? Můžete se sami přesvědčit, jelikož i ona je jednou z těch, kterými se tento stylista chlubí na svém kanálu. Zde je video, na které můžete posoudit, jak se mu to povedlo. My říkáme, že tato proměna rozhodně nemá chybu.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10…

Jedno staré rčení říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…
KRÁSA A MÓDA

Toto se stane s vaším tělem, pokud sníte 1 banán…

Jak zhubnout? Nejlépe pomocí správné diety. Aktuálním velkým hitem je takzvaná japonská ranní dieta, která je unikátní tím, že je…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak snadno a bezbolestně se dá zbavit…

Asi každá žena touží po krásné a hebké pokožce bez chloupků. Bohužel většina z nás nemá to štěstí, aby nám chloupky…
KRÁSA A MÓDA

Tvar břicha dokáže odhalit, proč přibíráte na váze. Není to…

Většina lidí s věkem stále více bojuje s váhou. To, co v mládí klidně mohli jíst dennodenně a na jejich postavě se to…
KRÁSA A MÓDA

Konec tvrdé kůže na patách! Zapomeňte na drahou pedikúru v…

Léto je již bohužel nenávratně pryč a my po dovolené zjišťujeme, že léto a letní radovánky se často podepsaly i…
KRÁSA A MÓDA

Černé tečky, bradavice, nebo mateřská znaménka. Nemusí je odstraňovat jenom…

Také patříte mezi lidi, kterým příroda přála a nadělila jim několik vad na kráse? Trápí Vás a rádi byste se…