Tato žena odjížděla do práce tak, jako kterýkoliv jiný den. Toto ráno ale začalo být jiné ve chvíli, kdy viděla poblíž silnice u plotu něco zvláštního. V tu chvíli si uvědomila, že rozhodně musí zakročit

Tato žena jela jako každý den do práce. Rozhlížela se po okolí a najednou u silnice viděla něco, co zde dříve nebylo. Byla to malá fenka psa. Žena se rozhodla že k němu půjde blíže aby zjistila, zda je pes pouze zatoulaný a bude možné vrátit ho majiteli. Ten se však zalekl a utekl. Žena tedy sedla zpět do auta a odjela do práce.

Když jela zpět, pejsek byl opět na místě

Když se žena vracela, pes byl opět na místě, co ráno. Tedy i plotu u jejího domu. I ona sama má psa, který je samozřejmě v bezpečí jeho zahrady. To, co ale uviděla odpoledne, tomu neověřila. Když se zadívala na dané místo pořádně, uviděla u plotu nejenom zatoulaného pejska, ale také svého psa. A k tomu ještě něco. V tu chvíli ji to doslova vyrazilo dech. Zážitek to byl opravdu emotivní.

Jak se místo oproti ránu změnilo?

Něco na daném místě bylo navíc. A co konkrétně? Její vlastní pes se rozhodl, že se s toulavým pejskem podělí o deku, kterou má na ležení a na zahřátí. Oba psi tak leželi zabalení v dece. Pes ženy v bezpečí zahrady, zatímco pes toulavý z druhé strany plotu, kam byla část deky prostrčena. Byl to opravdu velmi dojemný pohled, který jasně ukazuje na to, jak spolu mohou zvířata skutečně soucítit.

Čtěte také: Nikdy jsem neměla sekanou moc ráda, ale jakmile mi kamarádka poslala tento recept, tak jsem ji začala milovat!

Zatoulaný pejsek byl stále nekontaktní

Daný toulavý pes se na místo začal vracet pravidelně. Nutno ale říci, že byl stále velmi plachý a tak se ho ani ženě, ani jejímu snoubenci nepodařilo odchytit. Vždy pouze utekl, ale později se na dané místo opět vrátil. Žena nechtěla volat policii ani jinou pomoc, jelikož se obávala toho, že bude pes ve stresu a už se nemusí vrátit nikdy. Rozhodla se raději pro to, že udělá něco zcela jiného.

Žije na druhé straně plotu a má vše, co potřebuje

Žena se rozhodla, že danému toulavému psovi alespoň zpříjemní jeho život. A jak konkrétně? Rozhodla se k tomu, že mu zde nachystá pelíšek, stejně jako mu zde bude pravidelně chystat jídlo. A to stejně, jako svému psovi. Ten žije na zahradě, zatímco ten toulavý přímo na druhé straně plotu. Chodí sem každý den, ale stále je plachý. Žena tak doufá, že se alespoň jednou dokáže přiblížit. Už jenom proto, že si ho natolik oblíbila, že má zájem o to, aby se stal členem její rodiny. S jejím psem se už skamarádil. Nyní zbývají lidští členové rodiny. Podaří se to?