Tato žena řekla svému psovi, že se cítí velmi špatně. Jeho reakce vás ohromí (VIDEO)

Pokud máte doma psa, pak jistě víte, že je velmi důležité, aby byl vycvičený. V opačném případě je nebezpečné s ním chodit na ulici mezi lidi, protože nikdy nemůžete vědět, jak takový nevycvičený pes bude reagovat v různých situacích. Nehledě na to, že s vycvičeným psem je rozhodně větší radost. Některé výcviky mohou být poněkud netradiční, jako například tento. Ve videu uvidíte ženu, která dává svému pejskovi jednoduché příkazy. Reakce psa je natolik ohromující, že dostane každého, kdo se na video podívá. Nás tedy rozhodně dostala, dostane i vás?

Výcvik přináší ovoce

Krásná mladá žena, kterou na videu můžete vidět, žije spokojeně se svým psem ve svém domě. Jejich vztah je opravdu krásný a plnohodnotný, což potvrzuje video, na které se můžete podívat. Zřejmě spolu trávili a tráví spoustu času, protože to, co tento pes dokáže není rozhodně obvyklé a běžné. Baterie triků, které má tento pes v rukávu, tedy v tlapkách, jsou geniální a rozhodně stojí za to se na ně podívat a žasnout stejně jako my.

Hrozí vám bezvědomí

Pes, o kterém zde mluvíme, se jmenuje Veronica Lynn. Je to velmi schopný 9letý pitbul, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Je schopný provádět doslova neuvěřitelné triky, které ve světě nemají obdoby. O tom vás mimochodem přesvědčí video, budete-li mít odvahu si ho pustit. Je totiž taky dost možné, že po shlédnutí tohoto videa upadnete šokem do bezvědomí. Něco takového se totiž jen tak nevidí.

Čtěte také: Na pódium vstoupila 70 letá žena. Když si sundala šaty, nikdo nebyl připraven na to, co se stane (VIDEO)

Pokročilé triky

Tento okouzlující pitbul je naučený na jednoduché příkazy, jako například: „sedni“, „lehni“ atd. To by měl znát samozřejmě každý pes. Tento pitbul zná ovšem i pokročilejší triky. Máme za to, že spousta lidí by určitě chtěla takto skvěle vycvičeného pejska. Vyžaduje to ovšem spoustu času, nicméně každý pes by měl být schopen tyto triky zvládnout, chce to jen ten čas.