Tato žena si myslela, že jejího psa jenom napadl parazit a že má červy. Odvezla ho tedy k veterináři, který byl naprosto šokovaný a ihned volal policii. O červy se totiž nejednalo. Co přesně pes měl?

Žena byla se svým psem tak jako vždy na procházce venku v parku. Nebylo na tom nic zvláštního, jelikož pes si pobíhal po parku a sem tam zaběhl do křoví. Přesto majitelka pozorovala, že co chvíli její pes zaštěkne, nebo vyjekne bolestí. Přikládala to ale k tomu, že si jenom na něco šlápl. Potom se jí pes zaběhl do křoví a delší dobu se neobjevil. Žena se ho proto vydala hledat.

Když ho uviděla, byla šokovaná

Psa nakonec našla, ale když ho uviděla, byla jasně šokovaná. A to z důvodu, že byl na mnoha místech těla zraněný. Nebyly to běžné oděrky, ale vypadalo to jako hlubší rány. Žena si myslela, že je to nějaký parazit, který se na něho nalepil v křoví. Pochopitelně neváhala a zajela s ním ihned k veterináři. Tomu stačil pouhý jeden jediný pohled a zjistil, že to není červ, ani jakýkoliv jiný parazit. Jde o něco horšího.

Čtěte také: Káva zabíjí a ničí vaše zdraví – také znáte hlavní mýty kolem nejpopulárnějšího nápoje? Podívejte se na řadu věcí doopravdy. Překvapí vás, že v mnohém je šálek kávy dokonce i prospěšný. V čem?

Veterinář nejprve zavolal policii a vše jim vylíčil

Než se doktor pustit do samotného ošetřování psa, tak vzal telefon a zavolal policii. Těm oznámil, že má ve své ordinaci dané zvíře a ať policie neprodleně dorazí. To se také stalo a ta začala ženu vyslýchat. Potřebovala zjistit hlavně to, kde byla žena se psem a v jakou dobu. Bylo totiž potřeba přesně zmapovat, kde se pes pohyboval. To proto, aby následně mohlo začít pátrání. A proč vlastně? To je na celé věci ta nejvíce šokující informace.

Co se s pejskem stalo? Co veterinář zjistil?

Nebyli to ani parazité, ani to nebyly červy, nebo cokoliv jiného. O co tedy vlastně šlo? To je na celé věci nejvíce šokující, jelikož veterinář zjistil, že pes má ve svém těle broky. Tím se najednou vše vysvětlilo. To proto čas od času zakňučel bolestí. V danou chvíli totiž dostal zásah. A palba byla masivní hlavně ve chvíli, kdy se majitelce ztratil. Tím je vysvětleno i to, proč byla zavolána policie, jelikož střílet po psech je skutečně nelegální. V tomto případě bylo jediné štěstí, že se jednalo s největší pravděpodobností o vzduchovku, která způsobila víceméně jenom povrchová zranění.

Lékař pejska ošetřil

Bylo to poměrně náročné, jelikož bylo třeba prohlédnout celé jeho tělo, aby se našly všechny broky. Potom bylo nutné konkrétní místo vyholit, vydezinfikovat a brok z kůže vyjmout. Bylo to náročné, ale zvládlo se to.

Našel se viník? Naštěstí ano!

A jak vše dopadlo? Velmi dobře, jelikož pejsek je opět zdravý a policie udělala vše, co mohla. Konkrétně vypátrala pachatele, a to v objektu, kde bydlí lidé drogově závislí. Právě ti pod vlivem drog vymysleli tuto hrůznou a krutou zábavu. Policie je ihned zatkla a nyní už čekají na trest. Jaký byste jim přáli vy?