Tato žena si snad ani nemá právo říkat matkou. Co udělala, šokovalo nejenom ženy, ale úplně každého. Tato na mol opilá matka spala na svém dítěti

Alkohol je sice legální, stál už ale mnoho lidských životů. Propitá noc se stala osudnou také manželskému páru z amerického Manchesteru. Poté, co v noci bezvládně usnuli, čekalo je ráno obrovské překvapení a šok, na který do své smrti nezapomenou. Celý případ odhalil muž, v jehož bytě manželé i s dítětem bydleli v podnájmu. Když se toho rána vrátil do bytu, vynořil se před jeho zrakem strašlivý pohled.

Po probuzení matka nevěřila vlastním očím

Otec dítěte ležel v bezvědomí na posteli, matka na gauči a tvrdě spali. Potíž byla v tom, že pod bezvládným tělem dvaatřicetileté ženy leželo tělíčko kojence. Pronajímatel bytu oba manžele okamžitě probudil a malou holčičku začal okamžitě resuscitovat. Šokovaná matka vyběhla z bytu na ulici, burcovala sousedy a hledala pomoc.

Mezi zburcovanými sousedy byli naštěstí i dva zdravotníci, kteří ihned zavolali rychlou záchrannou službu a snažili se dítě oživovat do příjezdu sanitky. Přes veškeré úsilí rodičů, sousedů i lékařského personálu v nemocnici byla holčička jménem Mia nakonec prohlášena za mrtvou.

Čtěte také: Ověřený a skrytý způsob instalatérů, jak vyčistit ucpanou toaletu bez zvonu!

Alkohol a marihuana byly pro holčičku fatální

Očití svědkové události dosvědčili, že tělo holčičky ležící matka žádným způsobem nepoškodila. Dítě nemělo žádné zlomeniny ani pohmožděniny. Smrt byla způsobena s velkou pravděpodobností udušením. Oba rodiče byli velmi šokování a ochotně spolupracovali s úřady. Matka i otec byli podrobeni krevním testům, které odhalily, jak moc divoký večírek si před smrtí své dcery dopřáli. Otec byl jen opilý a jeho výsledky byly v rámci norem, nicméně matka se blížila hranici otravy alkoholem. V její krvi rovněž byly odhaleny stopy THC, takže předtím, než v bezvědomí zalehla své dítě, kromě pití také podle všeho také kouřila marihuanu. Otec se bránil, že incidentu zabránit nedokázal. V důsledku opilosti usnul a neměl šanci zjistit, co žena v opilosti dělá. Že takto připraví o život jejich společnou dceru, vůbec nečekal.