David Hampl
28 dubna, 2020

Alkohol je sice legální, stál už ale mnoho lidských životů. Propitá noc se stala osudnou také manželskému páru z amerického Manchesteru. Poté, co v noci bezvládně usnuli, čekalo je ráno obrovské překvapení a šok, na který do své smrti nezapomenou. Celý případ odhalil muž, v jehož bytě manželé i s dítětem bydleli v podnájmu. Když se toho rána vrátil do bytu, vynořil se před jeho zrakem strašlivý pohled.

Po probuzení matka nevěřila vlastním očím

Otec dítěte ležel v bezvědomí na posteli, matka na gauči a tvrdě spali. Potíž byla v tom, že pod bezvládným tělem dvaatřicetileté ženy leželo tělíčko kojence. Pronajímatel bytu oba manžele okamžitě probudil a malou holčičku začal okamžitě resuscitovat. Šokovaná matka vyběhla z bytu na ulici, burcovala sousedy a hledala pomoc.

Mezi zburcovanými sousedy byli naštěstí i dva zdravotníci, kteří ihned zavolali rychlou záchrannou službu a snažili se dítě oživovat do příjezdu sanitky. Přes veškeré úsilí rodičů, sousedů i lékařského personálu v nemocnici byla holčička jménem Mia nakonec prohlášena za mrtvou.

Alkohol a marihuana byly pro holčičku fatální

Očití svědkové události dosvědčili, že tělo holčičky ležící matka žádným způsobem nepoškodila. Dítě nemělo žádné zlomeniny ani pohmožděniny. Smrt byla způsobena s velkou pravděpodobností udušením. Oba rodiče byli velmi šokování a ochotně spolupracovali s úřady. Matka i otec byli podrobeni krevním testům, které odhalily, jak moc divoký večírek si před smrtí své dcery dopřáli. Otec byl jen opilý a jeho výsledky byly v rámci norem, nicméně matka se blížila hranici otravy alkoholem. V její krvi rovněž byly odhaleny stopy THC, takže předtím, než v bezvědomí zalehla své dítě, kromě pití také podle všeho také kouřila marihuanu. Otec se bránil, že incidentu zabránit nedokázal. V důsledku opilosti usnul a neměl šanci zjistit, co žena v opilosti dělá. Že takto připraví o život jejich společnou dceru, vůbec nečekal.

Sdílejte článek