Jedině tyto ženy které se narodily do těchto znamení jsou nejlepší v posteli: Patříte mezi ně?

Sex patří k životu stejně jako je nutné dýchat, pít vodu nebo jíst. Bez sexu by nebyl život, a proto je nutné se k němu stavět pozitivně a nebát se o něm mluvit. Dnes se podíváme na posouzení ženských sexuálních schopností v posteli na základě jejich znamení horoskopu. V případě, že horoskopům nepřikládáte velkou váhu, možná vám následující řádky nic neřeknou. Jste-li ovšem nadšencem horoskopů, je možné, že se dnes něco dozvíte.

Znamení ovlivňuje sexuální touhy

Možná víte, že datum narození může ovlivňovat celou řadu věcí v našem životě, včetně naší povahy nebo našeho chování při postelových hrátkách. Vzhledem k tomu, že každé znamení je charakteristické něčím jiným, lze usuzovat, že jsou znamení, které mohou být v posteli velmi divoké a vášnivé. Pokud vás zajímá, která znamení to jsou, a které ženy tak máte hledat za své partnerky, pak určitě s námi pokračujte. Horoskop vám to prozradí.

Býk

Prvním znamením, které je opravdu vášnivé a v posteli to dokáže pořádně roztočit, je Býk. Pokud je žena narozená ve znamení býka, pak si postelové hrátky vychutnává všemi svými smysly. Sex doslova zbožňuje a dokáže se mu naplno oddat. Perfektně svádí a nebojí experimentů s ženami. Pokud se jedná o netradiční praktiky nebo polohy, pak zde její zájem moc nekvete.

Čtěte také: Neuvěřitelné! Když veterinář otevřel tlamu pejska, nemohl uvěřit, co vidí!

Štír

Dalším skvělým sexuálním znamením je samozřejmě znamení štíra. Žena, která je narozená v tomto znamení, má milování něco jako drogu. Štíři jsou všeobecně nejlepšími milenci, nicméně ženy sex opravdu milují. Neváhají strávit noc s kýmkoliv, protože nechtějí být v noci sami. Velice rády experimentují a libují si v nejrůznějších pomůckách. Velmi často zaujímají dominantní postavení.

Střelec

Skvělým znamením pro postelové hrátky a záruka spokojenosti je znamení Střelec. Střelec je hned po Štírovi, takže lze čekat podobné erotické zaměření. Ženu, která je narozena v tomto znamení, většinou nezajímá, kde k milování dojde. Je schopná se milovat i na veřejnosti a nebrání se praktikám a nejrůznějším sexuálním možnostem. Může být ovšem trochu přelétavá, takže pozor.

Kozoroh a Ryby

Poslední dvojicí sexuálních znamení je Kozoroh a Ryby. Žena coby Kozoroh je jako sopka pře výbuchem. Kouše, škrábe a divoce miluje. Milování s ní je plné akce, vzrušení a chtíče. Nedá vám pokoj, dokud si nedojde na své. Miluje dlouhé milování a má to ráda tvrdě. Stejně tako štír má ráda dominantní postavení.

Žena, která se narodí jako ryba, je velmi liberálním znamením, sex má moc ráda, a proto jen málokdy odpoví ne. Rád experimentuje a udělá prakticky cokoliv, co po ní partner bude požadovat. Je poslušnou otrokyní, se kterou se ovšem rozhodně nebudete nudit. Navrhněte jí cokoliv a ona se vám to pokusí splnit. Je dokonalou milenkou, která splní ty vaše nejtajnější přání a touhy.