David Hampl
6 prosince, 2019

Jak už bylo na internetu uvedeno, tak v noci se stala velmi vážná dopravní nehoda, jejímž účastníkem byl Győző Gáspár. On i jeho rodina utrpěli vážnou dopravní nehodu, neboť jejich auto se srazilo s dalším autem na dálnici 21. Podívejte se na šokující informace o této nehodě, která nenechala nikoho chladným.

Evelin v autě nebyla

Samotná Evelin nebyla při nehodě mezi členy rodiny v autě. Při nehodě byli zranění tři lidé a obě auta byla vážně poškozená. Bea Gáspár řídila bílé BMW, řekla Blikkovi o nehodě následující slova:

Nebezpečí ve vedlejším pruhu

„Jela jsem ve vnitřním pruhu, když jsem si všimla, že někdo jede přímo proti mně. Zpočátku jsem si myslel, že je to jen iluze, a že se to nemůže stát zrovna nám, nicméně jsem raději přejela do vnějšího pruhu a začala zpomalovat. Nahlas jsem křičela, že se nesrazíme, že se prostě nesrazíme, ale pak během vteřiny vjelo druhé auto do našeho pruhu a prudce do nás narazilo. Najednou jsem cítila kolizi a silný náraz.“ řekla Bea. Navíc dodala, že jela rychlostí asi 105 km/h. Jakmile si všimla protijedoucího auta, přejela do druhého pruhu a zpomalila na 80 km/h a dále brzdila a brzdila. Pak se prý stalo všechno tak rychle, že už nevěděla, co dělat dále.

26letá řidička

Vyšetřování ukázalo, že protijedoucí auto řídila 26letá žena. Policie okresu Nógrád ve svém sdělení napsala: „Během nočních hodin řídila 26letá žena auto po dálnici 21 ze Salgótarjánu směrem na Hatvan. Jakmile ve směru své jízdy přešla do levého pruhu, srazila se s jiným autem poblíž rušné křižovatky tari. Při nehodě byli zranění tři lidé.“ O dalším vyšetřování bude policie ještě jistě informovat.

Celkově se nejednalo o extrémně vážnou nehodu, nicméně tato nehoda ukazuje, že nebezpečí číhá při jízdě na dálnici na každém rohu. Je proto nutné dodržovat předpisy a předepsané rychlosti. V opačném případě může dojít až ke smrtelným nehodám.

Sdílejte článek