Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel jeden velmi známý a populární herec, známý třeba z filmu S tebou mě baví svět. Hrál ale i v řadě jiných. Kdo nás opustil?

Bohužel smrt si nevybírá a čas od času do nebe odejde někdo, koho měl člověk skutečně rád a koho obdivoval. To se stalo také v tomto případě, jelikož s naším světem se rozloučila známá herecká hvězda. Muž, který dokázal ve svých filmech pobavit mnoho lidí. Bohužel už ho v žádném novém počinu nikdy neuvidíme. A je pochopitelné, že fanoušci a nejenom oni díky tomu smutní.

Nejenom známým filmovým hercem

Jeho kariéra je skutečně bohatá a také velmi zajímavá. Řada lidí ho zná především jako filmového herce, ale nutno dodat, že se nevyhýbal ani seriálům. Dále to byl také poměrně kvalitní a známý dabér a často vystupoval také na jevištích v divadlech. Je tedy jasné, že se jednalo o známého a také poměrně úspěšného člověka. Bohužel naživo už ho nikdo nikdy neuvidí.

Zemřel ve věku 75 let

Bylo mu 75 let, když opustil tento svět. Stalo se tak 7. května v pozdních hodinách. Důvodem jeho odchodu z tohoto světa byla především jeho vleklá a také náročná choroba, nad kterou bohužel vyhrát nedokázal. Zpráva o jeho smrti zasáhla nejenom jeho rodinu, ale také všechny herecké kolegy a také mnoho jeho fanoušků, kteří neváhali a chtěli se s ním naposledy rozloučit.

Čtěte také: Jak dopadla miss Eleonora Kondratyuková, která byla před lety obětí zákeřného útoku kyselinou. Co se s ní vlastně stalo, jaké má následky a jak jí tento útok poznamenal? Toto je její osud

Podívejte se na jeho zajímavý život

Václav Postránecký byl velkým mužem, který už bohužel mezi námi není. Narodil se v roce 1943 v Praze a vyučil se zámečníkem. Tomuto povolání se však nevěnoval, jelikož ho velmi lákadlo divadlo. Působil hned v několika divadlech, kde nechybělo ani Národní divadlo v Praze. To pouze potvrzuje jeho herecké kvality.

Když se podíváme na jeho filmografii, je opravdu bohatá. Před kameru se poprvé postavil už v padesátých letech a tak nyní můžeme říci, že filmů měl za sebou opravdu hodně. Příkladem jsou třeba ty s názvem my tři a pes z Pětipes, Jak se budí princezny, 30 případů majora Zemana, nebo Krejzovi. Patrně nejznámější dílo je určitě rodinný komedie s názvem S tebou mě baví svět.