Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel jeden velmi známý a populární herec, známý třeba z filmu S tebou mě baví svět. Hrál ale i v řadě jiných. Kdo nás opustil? -
Menu

Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel jeden velmi známý a populární herec, známý třeba z filmu S tebou mě baví svět. Hrál ale i v řadě jiných. Kdo nás opustil?

Bohužel smrt si nevybírá a čas od času do nebe odejde někdo, koho měl člověk skutečně rád a koho obdivoval. To se stalo také v tomto případě, jelikož s naším světem se rozloučila známá herecká hvězda. Muž, který dokázal ve svých filmech pobavit mnoho lidí. Bohužel už ho v žádném novém počinu nikdy neuvidíme. A je pochopitelné, že fanoušci a nejenom oni díky tomu smutní.

Nejenom známým filmovým hercem

Jeho kariéra je skutečně bohatá a také velmi zajímavá. Řada lidí ho zná především jako filmového herce, ale nutno dodat, že se nevyhýbal ani seriálům. Dále to byl také poměrně kvalitní a známý dabér a často vystupoval také na jevištích v divadlech. Je tedy jasné, že se jednalo o známého a také poměrně úspěšného člověka. Bohužel naživo už ho nikdo nikdy neuvidí.

Zemřel ve věku 75 let

Bylo mu 75 let, když opustil tento svět. Stalo se tak 7. května v pozdních hodinách. Důvodem jeho odchodu z tohoto světa byla především jeho vleklá a také náročná choroba, nad kterou bohužel vyhrát nedokázal. Zpráva o jeho smrti zasáhla nejenom jeho rodinu, ale také všechny herecké kolegy a také mnoho jeho fanoušků, kteří neváhali a chtěli se s ním naposledy rozloučit.

Podívejte se na jeho zajímavý život

Václav Postránecký byl velkým mužem, který už bohužel mezi námi není. Narodil se v roce 1943 v Praze a vyučil se zámečníkem. Tomuto povolání se však nevěnoval, jelikož ho velmi lákadlo divadlo. Působil hned v několika divadlech, kde nechybělo ani Národní divadlo v Praze. To pouze potvrzuje jeho herecké kvality.

Když se podíváme na jeho filmografii, je opravdu bohatá. Před kameru se poprvé postavil už v padesátých letech a tak nyní můžeme říci, že filmů měl za sebou opravdu hodně. Příkladem jsou třeba ty s názvem my tři a pes z Pětipes, Jak se budí princezny, 30 případů majora Zemana, nebo Krejzovi. Patrně nejznámější dílo je určitě rodinný komedie s názvem S tebou mě baví svět.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…
ZE ŽIVOTA

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás…

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď…