David Hampl
28 prosince, 2019

Po smrti manželky se muž rozhodl přestěhovat ke své dceři a její rodině.  Vzal s sebou zajímavého a ošklivého černého psa. Tento pes je ovšem nesnesitelný, žvýká všechno, kouše děti, dělá špínu a může chodit ven jen s doprovodem. Rodina má ještě dva psy, kteří s ním rozhodně nejsou přátelé.

Injekce nepřichází v úvahu

Mluvil jsem s odborníkem, požádal jsem ho, aby pomohl vychovat psa, ale bylo to k ničemu. Řekl, že by bylo lepší dát zvířeti smrtící injekci. Můj tchán řekl, že pokud pes zmizí nebo zemře, přijde jeho čas a odejde také, a tak jsme tuto myšlenku odmítli.

Stříhání po několika letech

Rozhodl jsem se psa vzít a oholit. Když se jednalo o psí kosmetiku, nikdy se neholil. K tomu nám byl doporučen specialista, a tak jsem k němu psa vzal. Zvíře se svíjelo, téměř trhal vodítko. O několik minut později se objevila štíhlá dáma. Nabídl jsem mu větší částku peněz a požádal jsem ho, aby dál pokračoval. Nevadilo by mi nechat psa spát, zatímco on dělá svou práci.

Dáma ode mě vzala psa a řekla mi, abych se vrátil v 10 hodin. Vrátil jsem se a nemohl jsem uvěřit svým očím, můj ošklivý agresivní pes seděl mlčenlivě na stole. Řekl jsem jí příběh psa a paní odpověděla: „Musíte pochopit zvíře, jeho majitel je mrtvý, je ponechán sám, protože vy jste lidé, kteří ho přivedli úmyslně a násilím. Také se mu nelíbí, že váš tchán je stále naštvaný. Protože se ho pes nemůže zbavit, bude se snažit odvrátit pozornost od domu. Promluvte si s ním a uklidněte ho.

Díky psovi svatba

Vzal jsem psa do jeho starého domu. Dům byl prázdný a špatně voněl. Začal jsem mluvit se psem, ukázal jsem mu prázdný dům a pes poslouchal, co říkám. Vzal jsem ho na hřbitov a ukázal mu hrob jeho bývalé majitelky. Pes vypadal, jako by rozuměl všemu. Začal dlouze vrčet, pak si lehl vedle hrobu a já ho tam nechal.

Po chvíli vstal a šel k autu. Řekl jsem svým dětem, co jsem se naučil od psí kosmetičky a jak jsem aplikoval to, co jsem se naučil. Syn chtěl na tuto paní adresu. Poté jsem se zeptal, o co mu vlastně šlo. Řekl: „Chci si vzít tu dívku.“ O tři měsíce později se můj syn oženil s touto zvláštní dívkou. Nyní vychovávají tři děti. A pes? Je starý, klidný a loajální, velmi inteligentní, milujeme ho.

Sdílejte článek