Tchýně si denně po dobu 1 týdne kapala do uší peroxid vodíku. Co se stalo s jejím sluchem je úžasné

Bolí vás uši? Řízli jste se? Trápí vás zánět? Pokud ano, máme pro vás báječné řešení, jak se těchto problémů jednoduše a efektivně zbavit. Stačí použít přípravek, který dokáže s vaším tělem hotové zázraky. Kysličník se tak pro vás stane novým lékem, který nebudete chtít dát z ruky. Vyzkoušejte to sami, z výsledků budete přímo nadšeni. Znovu pocítíte lehkost, svěžest a životní energii.

Dezinfikuje a čistí

Kysličník neboli peroxid vodíku je velmi užitečný přípravek, který je možné použít v kuchyni, koupelně, ale je také vhodná na léčbu ran a zánětů. Jde o skvělý dezinfekční prostředek, který patří mezi nejúčinnější. Sami odborníci doporučují na léčbu zánětů a ran alespoň 3 % kysličníku, tzn. pár kapek této vody vám dokáže vrátit naplno do hry.

Výsledky vás mile překvapí

Nyní se podívejte na to, co všechno dokáže obyčejný kysličník s našim tělem udělat. Pokud to sami vyzkoušíte, budete velmi překvapeni, jak moc účinná je. Podívejte se na tipy a vyzkoušejte je.

Čtěte také: Tento známý a slavný herec ukazuje, že při ochraně přírody se má jít příkladem. Morgan Freeman se rozhodl, že změní svůj ranč o velikosti 50 hektarů na plochu určenou pro velmi malé živočichy. Co přesně udělal?

Na tělo i na domácnost

Odstraňuje příznaky nachlazení. Přidáte-li několik kapek okysličené vody do uší, velmi rychle zmizí nepříjemné symptomy nachlazení. Stačí ponechat roztok v uších po dobu 4 minut a poté ušní kanálky pořádně vysušit.

Tato látka také dokáže rozpouštět pesticidy. Stačí, když přidáte ¾ šálku této vody do tří šálků obyčejné vody a namočíte do ní zeleninu a ovoce na dobu 30 minut. Pak jen pořádně umýt a spotřebovat. Smícháte-li 2 lžičky této vody s vodou a vykloktáte, budete mít nádherně bílé zuby. Nalijte trochu této vody na ránu a zbavíte se nečistot.

Roztok také eliminuje akné, zbavuje tělo kuřího oka nebo odstraňuje plíseň z kůže či nehtů. Můžete si s ní vyčisti kontaktní čočky nebo vyčistit potřísněné koberce. Stejně tak s ní můžete vydezinfikovat lednici, odstranit skvrny od vína nebo vyčistit ušpiněné dětské hračky. Možností je spousta, stačí si jen vybrat.