David Hampl
18 prosince, 2019

Náš fyzický vzhled je pro nás něčím velmi důležitým a bohužel máme tendenci věnovat více pozornosti fyzickému vzhledu než jiným mnohdy důležitějším vlastnostem, které daná osoba může mít. Pokud jde o plíseň na nohách, je pravdou, že se jedná o velmi nepříjemný pohled. Špatně udržované nohy nejsou rozhodně na pohled příjemné, a proto je o nohy dobré pořádně pečovat. Dnes vám ukážeme přírodní metodu, která vám pomůže plíseň úplně odstranit.

Léčívá kombinace

Zde je přirozená metoda boje proti nepříjemným plísním. Tato senzační protilátka je připravena na bázi oregana a olivového oleje. Jde o kombinaci, která je skvělá pro léčbu různých infekcí a plísní na nehtech i dalších částech těla. Díky léčivým vlastnostem, které se vyskytují ve složení obou těchto látek, každá plíseň na našem těle zmizí během chvíle. Je ovšem potřeba dodržovat určitou pravidelnost.

Výroba léku

Pro výrobu tohoto léku bude potřeba: 1 polévková lžíce olivového oleje, 1 lžíce oreganového oleje a vatička (z bavlny). Pokud nekoupíte oreganový olej v obchodech, můžete si ho připravit sami. Stačí naplnit skleněnou nádobu dostatkem olivového oleje a přidat nějaké sušené oreganové listy. Nechte to macerovat celou noc a olej je na světě.

Aplikujte na noc

Jakmile budete mít všechny ingredience, smíchejte je v malé nádobě a nechte je stát po celý den. Na noc pak směs aplikujte pomocí bavlněné vatičky. Ujistěte se, že to nanášíte jen na postižené oblasti s plísněmi. Poté počkejte asi 10 minut, než lék začne působit a poté ho odstraňte vodou. Je nutné, aby byl aplikován v noci z důvodu vystavení bakteriím bot nebo tomu, čeho se během dne dotknete. Pokuste se v této léčbě pokračovat alespoň 3 týdny. Tak plíseň nejen vyléčíte, ale také zabráníte jejímu výskytu do budoucna. Pokud budou vaše výsledky pozitivní, určitě se o ně podělte s dalšími, které podobné problémy trápí.

Sdílejte článek