Těchto 10 univerzálních zákonů hubnutí vám zajistí krásné a štíhlé tělo: Nechápu, že jsem o tom doposud nevěděla! – ihned si to přečtěte

Léto je za dveřmi a většina lidí se chystá do plavek. S tím samozřejmě souvisí cvičení, diety a touha zhubnout. Ne všichni totiž vypadáme jako postavy z reklamních plakátů. Toužíme vypadat skvěle, ale cíl opravdové zhubnutí nám stále uniká. Pokud se i vy neustále trápíte tím, že nemůžete zhubnout a dosáhnout tak krásného a štíhlého těla, pak byste měli zpozornět. Máme pro vás připraveno 10 univerzálních zákonů hubnutí, které vám báječně pomohou s tímto choulostivým problémem.

Tipy na hubnutí

Pokud se chcete zbavit nadváhy a nadměrného množství tuku, který jste si během zimy nashromáždili, pak je nutné věnovat pozornost mnoha věcem. Pro krásné a štíhlé tělo je samozřejmě potřeba něco dělat, nicméně není nutné, abyste se dřeli v posilovně nebo drželi drastického diety. Máme pro vás několik tipů, kterých byste se měli zodpovědně držet, pokud chcete dosáhnout vysněné postavy. Podaří-li se vám řídit se těmito univerzálními zákony, je velmi pravděpodobné, že v krátkém časovém intervalu se vám podaří zbavit se nějakých těch kilogramů.

První tři zákony

Prvním zákonem je, abyste každý den spotřebovali, resp. vypili, alespoň 2 litry čisté vody. Voda očišťuje a pomáhá detoxikovat organismus. Doporučuje se také zařadit do každodenní stravy pité zeleného čaje.

Čtěte také: Nemáte silikonová ňadra, ale celý život toužíte mít velká prsa? Přinášíme Vám pár přírodních tipů, jak na to!

Druhým zákonem je, abyste se více hýbali. Vyřaďte ze svého života auto a veřejnou dopravu. Místo toho si vezměte kolo na cestu do práce nebo jděte pěšky. Každý den věnujte alespoň 20 minut nějaké pohybové aktivitě.

Třetím zákonem je jíst vyváženou stravu v pravidelných intervalech. Doporučuje se jíst pětkrát denně malé porce jídla. Jezte ovšem tehdy, když budete mít hlad, ale nepřehánějte to s porcemi.

Další tři zákony

Čtvrtým zákonem je nepoužívat výtah máte-li ho k dispozici. Choďte do schodů pěšky, uděláte tak pro své zdraví opravdu hodně.

Pátým zákonem je změna stravovacích návyků. Strava je velmi důležitá, a proto věnujte pozornost tomu, co jíte, kolik toho jíte a jak často jíte. Jezte více zeleniny a ovoce.

Šestým zákonem je organizace vašeho života. Vstávejte brzy, snídejte zdravě, zacvičte si a vezměte si sebou do práce zdravou svačinu. Jezte v průběhu celého dne, nejezte polotovary, plánujte si jídlo na další den, nakupujte na trhu a připravujte si vlastní jídla.

Poslední čtyři zákony

Sedmý zákon je nezdávat se a odolávat pokušení jídla ve večerních a nočních hodinách. Místo toho si dejte koupel, masáž nebo si přečtěte hezkou knihu.

Osmým zákonem je umět přijímat své chyby. Mějte dobrou náladu, ale pokud se vám to v některý den nedaří, nic si z toho nedělejte. I špatná nálada patří k životu.

Devátým zákonem je dostatek pohybu a cvičení. Kdykoliv to půjde, snažte si nějak zacvičit nebo se protáhnout.

A poslední zákon je, abyste se měli rádi, obdivovali se a chválili se za to, co jste na sobě už dokázali.