Domů TIPY A TRIKY Těchto 12ti věcí byste si měli být vědomi! V jiném případě dokážete...

Těchto 12ti věcí byste si měli být vědomi! V jiném případě dokážete jednoduše zničit Váš první dojem!

Výzkum ukazuje, že první dojem vzniká během 7 sekund od setkání s někým. Pokud máte pracovní pohovor, manažer může rozhodnout o náboru za pouhých 30 sekund. Vyhýbání se běžným chybám, které zničí tento první dojem, může zvýšit Vaše šance na hledání zaměstnání, přítele, klienta, nebo životního partnera.

Shromáždil jsme pro Vás některé běžné chyby, které naznačují hrubost, znuděnost, sobeckost a otrávenost v očích člověka, se kterým se setkáváte poprvé. Přečtěte si tento seznam až do konce, abyste zjistili, jak se vyhnout chybám a využít svých 7 sekund prvního dojmu moudře.

1. Slabý potřes rukou.

Slabý potřes rukou může být skutečným vrahem prvního dojmu. Výzkum ukazuje, že lidé se slabým podáním ruky jsou považováni za plaché, úzkostné, méně otevřené osoby bez jakýchkoli schopností. Další častou chybou, kterou lidé dělají, je držení ruky druhé osoby příliš dlouho. Pokud chcete uspět, nacvičte si silný potřes rukou a postupujte podle dvousekundového pravidla.

2. Nesprávný posed.

Pozorujte polohu svých rukou při posezení. Můžete si položit ruce do klína, ale nedávejte je do kapes, protože to naznačuje, že něco skrýváte. Pokud si položíte ruce na stůl, nedržte příliš silně ruce ani nedávejte dlaně dolů, mohlo by to znamenat, že chcete řídit tazatele.

Když si položíte ruce na stůl a volně je sklopíte, je to vhodná a dokonce i preferovatelná pozice v západním světě, toto gesto je však považováno za hrubé v Japonsku a Indii.

3. Žvýkáte.

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

Další články