Těchto 9 léčivých triků starších přes 500 let je stále účinnějších než dnešní léky -
Menu

Těchto 9 léčivých triků starších přes 500 let je stále účinnějších než dnešní léky

Kdo je na štíru se svým zdravím, ten velmi často utíká do lékárny v domnění, že zde najde produkty, které mu pomohou. Sice zde lze najít různé prášky a jiné léky které zaberou, ale nelze zapomínat také na to, že tím do těla dostanete i mnoho chemie. A to není dobré. Proto se opět do popředí dostávají různé přírodní postupy a metody. Jaké to jsou? Podívejte se.

Rozinky

Milujete jejich chuť? Jsou unikátní nejenom v tom, že vám mohou dodat potřebnou energii. Jsou unikátní také tím, že jsou dobrým pomocníkem v případě artritidy. Dokážou prokazatelně snížit její příznaky. A to díky kombinaci vitamínů a protizánětlivých látek.

Celer

Máte problémy s nevábným dechem? I když dbáte na ústní hygienu, tak se snažíte být co nejdál od ostatních? Už nemusíte kupovat žvýkačky a cokoliv jiného. Stačí konzumovat řapíkatý celer. A to nejenom v jídle. Postačí i to, když ho budete pravidelně žvýkat.

Citron

Jistě ho znáte jako dobrého pomocníka při nachlazení. To ale není jediná možnost, jak ho využít. Šťávu je vhodné čas od času nakapat také do vašeho ucha. Jedině tak zmírníte různé problémy, eliminujete zánět a optimalizujete hodnotu pH. Netradiční, ale funkční.

Kopřiva

Nebojte se jí. Když ji spaříte, tak pálit přestane. A potom můžete do svého těla dostat bílkoviny, vápník, fosfor, beta karoten, vitamíny A, B, C D a řadu dalších látek. Vše je ideální pro vaše krásné a silné vlasy, ale i zdraví a krásu kůže.

Batáty

Batáty neboli sladké brambory jsou skvělou volbou pro každou ženu. To proto, že pomáhají eliminovat negativní příznaky menopauzy. Díky svým účinným látkám pomáhají optimalizovat jakoukoliv hormonální nerovnováhu.

Olivy

Jsou nejenom chutné, ale jsou i zdraví prospěšní. Konzumujte je pravidelně a zajistíte si nejenom přísun důležitých omega-3 mastných kyselin, ale eliminujete i nadměrné slinění, pokud vás dlouhodobě trápí.

Jedlá soda

Tu jistě znáte jako pomocníka při pálení žáhy. Nejde však o jediné využití tohoto prášku. Je také dobrým pomocníkem v případě infekce močových cest. Stačí rozpustit ve sklenici vody a potom jenom vypít.

Meruňky

Mohou být jak čerstvé, tak mohou být také sušené. Pokud si je budete dopřávat pravidelně, tak si můžete být jisti, že prospějete svému trávení. To bude optimalizováno a zároveň budou eliminovány problémy, jako je třeba nadýmání.

Brambory

Jedná se o jednu z nejznámějších příloh. Málokdo ale ví, že se brambory dají použít jako první pomoc při bodnutí hmyzem. Jak na to? Stačí ji přepůlit a položit na dané místo. Ustane svědění, bolest, stejně jako i otok.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Pokud zvládnete udělat rukama tyto pohyby, pak zřejmě trpíte vzácnou…

Máte občas pocit, že jste jako z gumy? Dovedete provést rukama pohyby, které ostatní nesvedou nebo jim působí velké potíže? Pokud…
ZDRAVÍ

Byla přesvědčena, že mačká pupínek… O několik hodin později ji…

Trpíte pupínky na tváří a neustále je mažete a mažete? Krémy a masti nepomáhají, a tak se raději uchylujete k praktickému…
ZDRAVÍ

Tohle prozradí vaše stolice o vnitřním zdravotním stavu vašeho těla.…

Vyměšování je základní lidskou potřebou. Každý člověk chodí na toaletu, ale málokdo tam tráví více času, než je k vykonání potřeby…
ZDRAVÍ

Babiččina směs na nachlazení a ucpané tepny. Je 100% přírodní,…

Mnoho lidí si myslí, že na nachlazení musí nutně zabírat jenom chemii z lékáren. Opak je ale pravdou, jelikož mnohem lépe…
ZDRAVÍ

Biblický lék starý 3,5 tisíce let. Léčí téměř všechny nemoci:…

Zdravotní problémy se nevyhýbají nikomu. Pokud nastanou, začíná se pokládat otázka, jak se dají eliminovat. Cesty jsou dvě. Buď to…
ZDRAVÍ

Byliny, které podporují boj proti ženským chorobám. Stojí za to…

Když jsme nemocní, tak velmi často zamíříme k lékaři. Je pravdou, že pokud jde o něco závažného, jsou klasické léky doslova…