Těchto TOP 10 užitečných triků pomůže každé ženě v nouzi! Když se mi to příště stane, určitě si vzpomenu na trik číslo 5!

Jsou to nepříjemné maličkosti, s nimiž se bohužel my ženy setkáváme denně. Nikdo nám v nich nedokáže pomoci, nejednou dokonce ani my samy. Boty, které právě udělaly otlak, vyčuhující kostice z podprsenky, zapichující se až pod žebra, či roztrhané šňůrky na teniskách.

TOP 10

Pokapali jste se před odchodem z domu kávou, ale nestíháte se převléknout, protože Vám ujede autobus? Utíkejte do koupelny a popadněte sebou pěnu na holení. V práci ji v malém množství naneste na flek a trochu vysušte. Tento trik účinkuje na make-up, rajčatovou šťávu, ale také skvrny od oleje. Pro jistotu si tu pěnu na holení v práci i nechte.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Neumíte si z kabelky vyhrabat zamotaná sluchátka, do kterých se již zapletlo opravdu všechno? Použijte obyčejný kolíček na prádlo. Sluchátka zůstanou pěkně v pořádku a Vy nebudete vytahovat spolu s tkaničkami i klíče, lesky či jiná kabelková tajemství.

Čtěte také: Potřebujete zhubnout rychle a efektivně? Pak Vám k tomu pomůže tato polévka, úžasná pro své vlastnosti urychlující spalování tuků!

Starý, známý, léty osvědčený, takový je trik na roztřepené tkaničky na botách či očko na silonkách. Nezapomeňte vždy s sebou nosit průsvitný lak na nehty. V případě potřeby poslouží jako nic jiného.

Dělají Vám vrásky na čele horké letní dny? Nejste jediná, kdo se trápí s mokrými skvrnami od potu pod pažemi. Použijte jednoduchý trik a nalepte si do této oblasti obyčejnou tenkou intimku. Pohltí všechen pot a Vy se více nemusíte stydět a chodit s rukama těsně u těla.

V létě více než kdy jindy odhalujeme své tělo. Ne proto, abychom sváděli, ale protože bychom shořeli. Pokud rádi nosíte podobné letní střihy, do kterých Vám podprsenka jaksi nesedí, zkuste si ji tam všít. Takto nebude vyčnívat nikde nic.

Ramínka z podprsenky, které vykukují zpoza triček či halenek nejsou velmi vkusné. Vyřešte to jednoduchým cvokem. Přišijte si je na problematické kousky oblečení a ramínka z podprsenky do nich jednoduše zacvakněte.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Právě Vám vyskočila z podprsenky kostice. Nepříjemné pocity se nedají maskovat dlouho, použijte proto obyčejnou dámskou vložku či intimku. Podle návodu na obrázku si odstřihněte takový kus, jaký potřebujete a SOS pomoc je stoprocentní.

Nehezké žmolky na oblečení odstraní obyčejná žiletka. Dbejte však na to, aby byla dostatečně ostrá, ale pracujte s ní opatrně. Při tupých žiletkách si můžete nadělat více škody než užitku.

Nové boty většinou potřebují trochu času, dokud se nám na noze neusadí. Pokud se trápíte v těsných botách, dejte je na noc do mrazáku a úzké prostory vyplňte igelitovými kapsami napuštěnými vodou. Ty přes noc botu jemně roztáhnou a do rána Vám bude sedět jako Popelce.

Milovnice vysokých podpatků jistě ocení trik s jemnou páskou. Pokud si slepíte třetí a čtvrtý prst na noze, tlak na kotník se podstatně sníží a bude se Vám chodit pohodlněji.

Boty s otevřenou špičkou si žádají bosou nohu. Jelikož chodit v sukni bez silonek je prohřešek, použijte silonky takovýmto způsobem. Dnes se dají dokonce i koupit v obchodech.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Ušijte si do vysokých bot takovéto pohodlné polštářky. Gelové vložky se jim nevyrovnají a chůze na polštářcích bude nyní jako v bačkůrkách.