Tenhle obraz šokuje každého. Co je na něm zvláštní? Neuvěříte, jak a čím je ve skutečnosti namalován

Obrazy mohou být umělecká díla vystavená v galeriích. Může se jednat také o součást sbírek, nebo se může jednat o uchovatel majetku. Stejně tak je obraz i nedálnou součástí domácnosti. Většinou je hodnotíme podle toho, zda jsou hezké a ošklivé. Tedy na základě toho, zda se nám líbí, nebo nikoliv. Potom je tu obraz, který se vymyká. Je to právě tento, jelikož jeho unikátem je to, že šokuje. Ukazuje něco, co nikdo nečeká.

Běžná celebrita?

Ano, na první pohled je obraz běžným portrétem, kterých je mnoho. Zvláště lidé ze světa celebrit jsou vybíráni k tomu, že je malíři malují. A to z důvodu, že je lidé znají a že mají také dostatek zdrojů k tomu, aby věrně zachytili každý rys tváře. Na první pohled i tento obraz vypadá, jako že není ničím výjimečným. Zdání ale klame. Na rozdíl od všech ostatních je zcela jiný. Proč? Třeba proto, že zajímavě voní. Ale i proto, že jednotlivé tahy štětcem mají jiné rysy, než u klasických barev.

Malovat se dá s čímkoliv

Jak asi tušíte, ona unikátnost tohoto obrazu bude v použitém materiálu, se kterým se maluje. Dnes jsou známé klasické barvy, olejové barvy, křídy, uhly a mnoho dalšího, což souvisí s různými technikami. Tato, která vám bude aktuálně představena, je nejenom nová, ale je doslova šokující. Nikdo nevětřil, že se s něčím takovým dá malovat. A potom přišel Christiam Ramos, který ukázal, že to možné je. A co použil? Když byste měli obraz u sebe, tak k němu přičichnete a najednou ucítíte mentol. V čem se nachází? V tom, co máte doma v koupelně.

Čtěte také: Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Obraz je namalován zubní pastou

Je to skutečně zubní pasta, která je použita k malování tohoto obrazu. Tedy není to jenom jedna jediná, ale je jich hned několik. Právě to, že je na trhu tolik zubních past různých konzistencí a hlavně různých barev dalo tomuto umělci možnost je použít i jinak, než doma při čištění zubů.

Přesvědčte se na videu

Říkáte si, že to není možné a že takto povedený a dokonalý obraz není možné namalovat s něčím, co ráno a večer používáte při ústní hygieně? Není nic jednoduššího, než se přesvědčit. Buď si daný obraz koupíte, nebo se můžete podívat na video, které to dokazuje.