David Hampl
25 ledna, 2019

Na první pohled je to obyčejná fotka. Je na ní spokojená rodina, která se rozhodla, že si udělá společnou fotografii na houpačce u svého domu. Danou fotku ale nenechala jenom v rodinném albu, jelikož se ji rodina rozhodla ukázat světu. Dala ji na sociální sítě a to co se stalo potom, to rozhodně nikdo nečekal. Strhla se doslova smršť různých komentářů, stejně jako velkých obav. Není se čemu divit, jelikož to co je na fotce vidět, to není nic příjemného.

Je tam něco navíc

Podívejte se na fotografii. Když se budete dívat jenom tak letmo, tak skutečně neuvidíte nic zvláštního. Uvidíte jenom běžnou a spokojenou rodinku, jak tráví svůj den na houpačce. Přesto je ale daná fotografie něčím jiná, jelikož na ní je věc, která je zde doslova šokující a zcela logicky budí obavy. Pokud máte smyls pro detail, najdete ji a sami potvrdíte, že to není nic běžného a že i vy máte trochu strach z toho, kde se tam daná věc vzala.

Co na fotce najdete?

Když se podíváte ještě jednou, tak se zaměřte na levou část fotografie, kde sedí nejmladší dcera. Ta úplně vlevo na kraji. A nyní se podívejte na její pravou ruku. Tu má sice položenou na stehně, ale důležité je to, že jí někdo za ruku drží, a to v její horní části. Říkáte si, že to není nic divného, že jí za tu ruku někdo jenom běžně drží? Čí je to ale ruka? Když se podíváte na končetiny ostatních, těžko ji někomu přisoudíte.

Komu daná ruka patří?

V podstatě nikomu. A to je šokující a to je také věc, která budí obavy. Ruka nejmenší holčičky to být nemůže. Druhé dcery také ne, jelikož ta je má obě v klíně. Manželka zase v náručí svírá miminko a tak jsou její ruce také vidět. Zůstává otec. Je ale fyzicky možné, že by byla jeho ruka tak dlouhá, že by dosáhl až na nejmenší dceru a ještě ji dokázal obejmout? Těžko.

Vznikla celá řada teorií

Jak je to tedy ve skutečnosti s danou rukou? To rozhodně nikdo neví. Vzniklo mnoho teorií. Někdo říká, že patří otci. Jiní to vyvracejí, že je to fyzicky zcela nemožné. Další lidé zase uvádějí, že se jedná o ruku, který je nadpřirozená a nepatří nikomu. To budí největší obavy. Tyto teorie se zase snaží shazovat ti, kteří na dané jevy nevěří. Třetí teorií je to, že tam rodina schválně ruku přikreslila v grafickém programu, když se snažila o internetovou senzaci. A na jakou stranu se přikloníte vy?

Sdílejte článek