Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková: Před porodem mi sdělili, že manžel má rakovinu! Jak se s tím vyrovnávají?

Smutek a nečekaná diagnóza zasáhla rodinu české tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové. Před samotným porodem druhé dcery jí oznámili, že její manžel Fabrizio Sestini trpí zákeřnou nemocí – rakovinou. Tato zpráva překvapila nejenom tenistku, ale i jejich rodinu a přátele. I když Andree se podařilo udržet všechny informace o manželově diagnóze v tajnosti, rozhodla se veřejnému prostoru sdělit pravdu a vyvrátit tak spekulace o „idylickém“ životě na sociálních sítích.

Zjištění diagnózy

Fabrizio Sestini byl nedávno diagnostikován rakovinou štítné žlázy. Tuto informaci Andrea Sestini Hlaváčková oznámila ve svém příspěvku na sociálních sítích. Přestože pár se snažil udržet vše v soukromí, nakonec se rozhodli otevřeně promluvit o této těžké situaci, která je postihla.

Máme za sebou dva měsíce ve čtyřech a je to hukot. Jelikož mi píšou kamarádky, že to na Instagramu vypadá idylicky, tak si to pojďme shrnout chronologicky hezky týden po týdnu.“ – uvedla Andrea Sestini Hlaváčková.

Čtěte také: Žena porodila trojčata ve zralém věku. Jak je to možné?

View this post on Instagram

A post shared by Andrea Sestini Hlavackova (@andreasestinihlavackova)

Boj s nemocí

Fabrizio Sestini již podstoupil operaci štítné žlázy v motolské nemocnici. Na sociálních sítích se objevila fotografie, která ukazuje jizvu přes celý krk Fabrizia. I přes obtížný zákrok a následnou léčbu se prognózy týkající se jeho zdravotního stavu jeví jako pozitivní.

Naštěstí jsou prognózy od začátku do konce jen dobré, takže kromě nějaké terapie má už snad hotovo.“ – uvedla Andrea Sestini Hlaváčková.

Podpora a vděčnost

Andrea Sestini Hlaváčková vyjádřila svou vděčnost profesoru Plzákovi a jeho týmu v motolské nemocnici za péči, kterou poskytli jejímu manželovi. Důvěra v lékařský tým a jejich profesionalita byla pro ni velmi důležitá v celém procesu.

„Jsem vděčná profesoru Plzákovi a jeho týmu v motolské nemocnici za úžasnou péči a profesionalitu. Nemohl jsem si přát být v lepších rukou.“ – poděkoval Fabrizio Sestini.

Síla rodiny

Andrea zdůraznila, že i přes všechny náročnosti, které s sebou nemoc přináší, jsou prognózy ohledně manželova zdravotního stavu příznivé. Rodina zůstává silná a podporuje se navzájem v této těžké chvíli.

Jsme silná rodina a společně se postavíme všem výzvám, které nás čekají. Budeme bojovat a podporovat se navzájem.“ – uvedla Andrea Sestini Hlaváčková.

Soukromí a veřejný život

Andrea Sestini Hlaváčková se chtěla vyrovnat se spekulacemi a omyly, které kolují na sociálních sítích. I když její život na Instagramu může vypadat idylicky, skutečnost je často jiná. Vztahy a rodinné situace nejsou vždy tak, jak by se mohlo zdát.

Je důležité si uvědomit, že život na sociálních sítích není vždy reálným odrazem skutečnosti. Každý z nás prochází různými výzvami a boji, které se nezdají na první pohled.“ – sdělila Andrea Sestini Hlaváčková.

Podpora fanoušků

Po zveřejnění informace o manželově nemoci vyslovila Andrea Sestini Hlaváčková díky fanouškům za jejich podporu a povzbuzení. Všechny příspěvky a zprávy, které jí posílají, jí dodávají sílu v těchto těžkých časech.

Chtěla bych poděkovat všem fanouškům za jejich podporu a povzbuzení. Vaše zprávy a příspěvky jsou pro mě velmi důležité a dodávají mi sílu pokračovat.“ – vyjádřila svoji vděčnost Andrea Sestini Hlaváčková.

Optimismus a naděje

Andrea Sestini Hlaváčková se snaží zůstat optimistická a věří, že manžel se brzy zotaví. S podporou rodiny, přátel a lékařského týmu se věnují léčbě a věří v pozitivní výsledek.

Věřím, že s podporou všech okolo nás se Fabrizio brzy zotaví a vrátí se k normálnímu životu. Doufáme, že tato zkušenost nás posílí a přinese nám ještě větší sílu a lásku.“ – dodala Andrea Sestini Hlaváčková.

Zdroj: Expres.cz