Tento dojemný příběh vás dožene až k slzám! Stařena napsala dopis na rozloučenou, který všechny šokoval. Když zemřela, našla ho zdravotní sestra, které vyrazil dech. Co bylo v dopise psáno? -
Menu

Tento dojemný příběh vás dožene až k slzám! Stařena napsala dopis na rozloučenou, který všechny šokoval. Když zemřela, našla ho zdravotní sestra, které vyrazil dech. Co bylo v dopise psáno?

Koloběh života je neúprosný a všichni stárneme. Bohužel k životu a stáří patří také smrt. Každý den umírají tisícovky starých lidí. Velká část z nich bohužel umírá v samotě. Nikdo s nimi netráví jejich poslední chvíle, nikdo je nedrží před jejich posledním výdechem. Smrt je prostě krutá.
Někteří lidé se ale rozhodli, že se smrti oddají už v průběhu života. Respektive oddají se samotě a prázdnotě, která provází většinou až poslední momenty lidského života.
Příkladem takového člověka můžeme demonstrovat na jedné stařeně, která byla celý svůj život naštvaná, nepříjemná a věčně zahořklá.

Po její smrti našla v jejím pokoji sestřička dopis na rozloučenou. Stařena měla výčitky svědomí. Tohle je obsah jejího dopisu!

Takže, co si myslíte, když se na mě podíváte?
Asi znám vaši odpověď, jsem stará, nepříjemná stařena, která nenávidí svět a všechny okolo. Hloupá bába, která není nikdy spokojená. Člověk, který není spokojený s ničím a s nikým.
Stará ženská, která neudrží v ruce ani rohlík a nikdy nemluví. Hořká stará ježibaba. Přesně tohle jste si o mně říkali. Já vás slyšela. To vaše šuškání a klepy.

Možná si myslíte, že jsem vás nikdy neslyšela, že nic nechápu a že jsem úplně hloupá. Možná jsem stará a pořád něco zapomínám a ztrácím, ale já za to nemůžu.
A vám to může být stejně jedno, protože jsem jako loutka. Můžete si semnou dělat co chcete, převézt mě kam chcete, říct mi co chcete, všichni víte, že nikdy nebudu protestovat.

Ale už toho mám dost. Toho, jak se na mě díváte. Myslíte si, že celé, co chci je neustále někoho obtěžovat, nechat se krmit a další ponižující věci?
Teď vám tedy otevřu oči a uvidíte, jaká doopravdy jsem, jelikož vy jste to nikdy nedokázala odhalit. A možná proto, že jste nikdy nechtěla.

Jaký byl můj život

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…
ZE ŽIVOTA

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás…

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď…