David Hampl
22 ledna, 2019

Váš život není náhoda. Ovlivňuje ho vaše chování a jednání, ovlivňuje ho vaše okolí, stejně jako je ovlivněný také tím, kdys jste se narodili. Vliv má den, měsíc i rok, jelikož roli má to, v jaké poloze a v jakém postavení byly hvězdy a planety. To vás předurčilo k tomu vést určitý život, který se odráží v každém prožitém dni. Dobré je nezapomínat na fakt, že zjistit, co vás čeká, můžete díky astrologům. A jednu předpověď, která se týká zdraví v roce 2019, pro vás máme.

Beran

Kdo se narodil v tomto znamená, měl by v roce 2019 počítat s tím, že jeho zdraví nebude úplně dokonalé, pokud na něm sám nezapracuje. Máme na mysli jak zdraví fyzické, tak máme na mysli také zdraví fyzické. Kdo chce celý rok zvládnout, ten by měl hledat způsoby, jak si nejlépe vyčistit hlavu, stejně jako by neměl zapomínat na dostatek fyzické aktivity. Díky tomu bude vše v pořádku,

Býk

I u tohoto znamení se mohou objevovat různé zdravotní komplikace. Budou spojeny hlavně s pohybovým aparátem. Primárně to mohou být klouby, stejně jako to mohou být záda. Cestou, jak problémy eliminovat, je kombinace aktivního životního stylu a návštěva lékaře, který doporučí správné postupy. Pozor také na to, že zdraví mohou ovlivňovat i závislosti na pití a cigaretě. S nimi je třeba seknout.

Blíženci

Pro toto znamení je rok 2019 novým začátkem. Pokud plánujete nějaké změny, které se podepíší na vašem chování a také na vašem vzhledu nebo kondici, je začátek roku správným obdobím. To zaručí, že dosáhnete požadovaného úspěch a tedy i mnohem lepšího zdraví. Jeden problém se však objevit přece jenom může. Lidé v tomto znamení mohou být daný rok náchylnější na možný úraz.

Rak

Po fyzické stránce se lidé ve znamení raka rozhodně nemají čeho obávat. V tomto směru je pro ně vše v naprostém pořádku. Problémy však mohou v roce 2019 nastat po stránce psychické. Komplikace mohou být spojeny nejenom s běžnou podrážděností, ale objevit se mohou také deprese, stejně jako to mohou být i různé stavy úzkosti. Je třeba dbát na duševní kondici a vše může být v pořádku. Také je na místě zapracovat na životosprávě a lehce posílit imunitu.

Lev

Mnoho lidí ve znamení lva bude chtít ukázat, že patří mezi nejlepší. To vede k možnému přepínání, vlivem kterého se objeví nejenom silná únava, ale může to být také zranění, které vás vyřadí z běžného života. Pokud se chcete vyvarovat problémů, tak snižte své tréninkové dávky a celkový zápal pro věc. Výsledek bude vesměs stejný a vaše zdraví bude v naprostém pořádku.

Panna

Toto znamení se může těšit na to, že ho v roce 2019 nic špatného nečeká. Žádné problémy by se neměly objevit po fyzické stránce, ani by se neměly objevit ani v rámci té psychické. Důležité je držet svůj život takovým, jako doposud. Mít čistou hlavu, užívat si života a celkové stravovací návyky držet pokud možno v normě. Díky tomu bude daný rok přesně takový, jako si představujete.

Váhy

Toto znamení touží především po rovnováze a harmonii. To se lidem podaří, pokud se budou alespoň lehce snažit. Stačí k tomu jediné. Případné komplikace řešit s nadhledem a objektivně a nenechat vše dojít až k depresím. Jenom pozor na přílišné utlumení kreativity, které může nastat. Pokud jde o fyzickou stránku, tak plně postačí trocha správné životosprávy a ani v tomto směru nebude žádný problém.

Štír

Problémem štírů může být snaha o to, být lepší a lepší. A to jak pokud jde o jejich těla a kondici, tak pokud jde o snahu něčeho dosáhnout – tedy psychickou stránku. Pokud se nebudete nijak výrazně přetěžovat, rok 2019 v souvislosti se svým zdravím zvládnete. Pouze pozor na oblast zubní hygieny. Pokud svým zubům nedáváte dostatečnou péči, můžete několikrát v roce zavítat na zubní křeslo.

Střelec

Zpomalení. To je to, co by měl každý ve znamení střelce udělat. Zmírnění dávek adrenalinu, zmírnění fyzického vypětí a snaha najít si konečně dostatek odpočinku. Ideálně ve formě spánku. Spěte dostatečně a budete mít dostatek energie, zregenerované tělo a také čistou hlavu. Pokud se nebudete přepínat, v roce 2019 nemusíte očekávat žádné komplikace. Vše bude zcela v pořádku. Jediným problémem může být přenos negativní energie od ostatních. Takovým lidem se proto vyhněte.

Kozoroh

Je třeba mnoho změn, aby byl rok 2019 v souvislosti s vaším zdravím ideální. Když budete žít jako doposud, hrozí obezita, bolesti zad a krční páteře, špatná kondice a psychické problémy. Změňte svůj životní styl a vše se bude obracet k lepšímu. Budete se lépe cítit, budete lépe vypadat, boleti budou pryč a vy budete mít i lepší fyzičku. Jenom pozor na nachlazení, které vás může několikrát do roka nepříjemně potrápit.

Vodnář

Cestou k bezproblémovému roku je pozorování. Vnímejte, co vám říká vaše tělo. Budou s ním spojeny jasné signály jak po fyzické, tak i psychické stránce. Pokud si jich budete všímat, všechny problémy zachytíte ještě v zárodku a nemusíte se obávat toho, že by rok 2019 přinesl jakýkoliv problém. Velkou komplikací mohou být četné poruchy spánku. Zkuste se uvolnit, vyčistit si hlavu, nebo se před spaním také lehce unavit.

Ryby

Rizikem pro ryby bude hlavně to, že mohou snáze spadnout do různých závislostí. Může to být alkohol, cigarety, ale třeba i drogy, nebo běžné sladké jídlo či čokoláda. Pozor na tyto stavy, kterým je na místě bránit hned v počátku. U některých ryb se mohou objevit i problémy s dolními končetinami. Bolesti, křečové žíly, ale třeba i zlomenina nebo vyvrtnutý kotník. Proto na sebe buďte opatrní a neriskujte problémy.

Sdílejte článek