Domů CVIČENÍ Tento jednoduchý cvik stačí opakovat každý den a s Vaším tělem se...

Tento jednoduchý cvik stačí opakovat každý den a s Vaším tělem se stanou zázraky!

Toto zlaté pravidlo by si měl osvojit každý z nás. Večer na konci vyčerpávajícího dne ulehněte a zvednuté nohy opřete o stěnu. Vydržte v této pozici 10 až 15 minut. Nic jiného nepotřebujete, pouze nohy a stěnu. Opakujte každý den.

Níže najdete video, které znázorňuje, jak správně dělat pózu lomené svíčky. Je to velmi jednoduché, vhodné pro každého bez ohledu na věk! Cvičila jsem pár měsíců, a trochu Vám řeknu o výsledku, který se dostavil díky tomuto jednoduchému cviku.

Moje nohy mají sklon k natékání a rychle se unaví. Najít pohodlnou obuv je poměrně složité kvůli vybočení kostí na nohách. Celý den v práci trávím u počítače a večer se cítím absolutně vyčerpaně. Pokud nemám možnost cvičit, nebo se alespoň projít po práci, tělo je jako vyměněné z důvodu delšího sezení.

Když jsem se dozvěděla o tomto cvičení, samozřejmě jsem byla zvědavá, jak je možné, že je netřeba nic dělat, jen si opřít nohy o stěnu a užívat si terapii celého těla. Ukázalo se, že je tato základní jógová pozice skutečně zázrak.

V této poloze je třeba vydržet alespoň 5 minut a budete se cítit jako znovuzrození. Únava ustoupí, tělo ožije a hlava se stane jasnější. Díky tomuto náboji stihnete do večera ještě kopec věcí. Tyto účinky mě těší!

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články