Tento jednoduchý trik zajistí, že vaše vlasy rychle rostou a eliminují vypadávání vlasů! Každý bude obdivovat jejich brilanci a objem.

Vlasy máme téměř všichni. Pravda, někteří jich mají méně a někteří více. Jsou lidé, kteří vlasy nemají žádné dobrovolně, nicméně mít krásné husté vlasy je výhodou, kterou leckdo ocení. Trápí vás problém s vlasy? Máte pocit, že vám stále více řídnou a začínají vypadávat? Rádi byste tomu zabránili, ale nevíte jak? Chcete podpořit jejich růst a zastavit jejich vypadávání, které je den ode dne nápadnější? Můžete vyzkoušet některé šampony nebo navštívit kadeřníka za účelem rady. V těchto dobách je ovšem praktičtější a mnohem lepší vyzkoušet domácí recept na zastavení vypadávání vlasů. Nejen, že vám vlasy přestanou vypadávat, ale začnou vám růst nové. Během nějaké doby tak získáte opět bujnou kštici, kterou budete oslňovat všechny kolem.

Vlasy jsou vizitkou krásy

Vlasy patří mezi nejvýraznější prvky krásy, nicméně je nesmírně nutné umět se o ně dobře starat. V opačném případě bychom mohli o tuto svoji krásnou přednost také přijít. Někdy tomu ovšem nezabráníme, protože na nás působí mnoho vnější i vnitřních faktorů. Můžeme tomu ovšem pomoci přírodními metodami, které jsou rozhodně lepší než přípravky plné chemie. Přírodní šampon, který pro vás máme dnes připravený, navrátí vašim vlasům lesk, objem i zdraví. Vlasy vám přestanou vypadávat a objeví se nové.

Fantastické výsledky

Fantastických výsledků s tímto šamponem docílíte v krátké době, protože už během jednoho měsíce budou vaše vlasy vypadat úplně jinak. Šampon poskytuje blahodárné účinky díky obsahu zdravých složek, které mají navíc léčivé účinky. Jde o kopřivu, ricinový olej a vitamin B5, který stimuluje regeneraci vlasů. Díky obsahu všech těchto složek budou vaše vlasy krásné, silné a plné života. Nyní se podíváme na složení receptu, jeho přípravu a použití.

Příprava a aplikace

Na přípravu domácího šamponu budete potřebovat: 50 ml svého oblíbeného šamponu, 1 tabletku vitaminu B9, 3 kapky olejového roztoku vitaminu E, lžičku ricinového oleje, 10 ml roztoku panthenolu a vývar z kopřiv. Všechny složky dobře promíchejte. Následně si ji naneste do vlasů a vmasírujte ji tam po dobu 2-3 minut. Nakonec ji nechte několik minut působit, a poté opláchněte vodou. Budete-li chtít, můžete použít na vlasy svůj oblíbený balzám.